Ukośnica Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000 |
|
Model 0601B43000 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, model 0601B43001 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (12 Ah) i ładowarką.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa ukośnica do paneli GCM 18V-305 | 5 811 zł |
Bosch Professional GCM 18V-305 GDC - Ukośnica akumulatorowa BITURBO (0601B | 5 206 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 18V-305 GDC 0601B43000 | 4 882 zł |
Bosch Professional Gcm 18v-305 C Cordless Niebieski,Szary 0601B43000 | 5 837 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 18V-305 GDC 0601B43000 | 4 882 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GCM 18V-305 GDC 0601B43000 | 4 882 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000
Ceny na Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43002 | od 6 613 zł | 2 oferty | ||
Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43001 | od 7 162 zł | 6 oferty | ||
Bosch GCM 18V-305 GDC Professional 0601B43000 | od 4 882 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →