Okap Akpo WK-5 Rondo 60
Akpo WK-5 Rondo 60 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-5 Rondo 60
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AKPO WK-5 RONDO TURBO 60 okap kuchenny/oświetlenie halogenowe/białe | 468 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 Rondo Turbo 60 Biały | 399 zł |
Okap Akpo WK-5 Rondo Turbo 60 | 334 zł |
Okap kominowy AKPO WK-5 Rondo Turbo 60 srebrny | 380 zł |
Okap kominowy WK-5 Rondo Turbo 60 cm Akpo | 349 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →