Okap Akpo Light Plus 50 stal nierdzewna
Akpo Light Plus 50 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo Light Plus 50 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap Akpo WK-7 Light Plus | 472 zł |
Okap teleskopowy AKPO WK-7 Light Plus 50 | 494 zł |
Okap teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT PLUS 50 (Stalowy/ wydajność 400m) - DARMO | 449 zł |
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT PLUS 50 INOX (500mm; kolor in | 495 zł |
Akpo Okap WK-7 Light Plus 50 Inox | 458 zł |
Okap podszafkowy teleskopowy AKPO WK-7 LIGHT PLUS 50 INOX (500mm; kolor in | 458 zł |
Akpo WK-7 Light Plus 50 Inox | 511 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →