Okap Akpo WK-11 Micra Glass 60 BK czarny
Zdjęcia 4 |
Akpo WK-11 Micra Glass 60 BK czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-11 Micra Glass 60 BK czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-11 Micra Glass 60 Czarny | 469 zł |
Okap AKPO WK-11 Micra Glass 60 Czarny WK-11MICRAGLASS60CZARNY300 | 469 zł |
Akpo WK-11 Micra Glass 60 Czarny | 469 zł |
Okap podszafkowy WK-11 Micra Glass 60 cm czarny Akpo | 649 zł |
Modyfikacje Akpo WK-11 Micra Glass 60 BK
Ceny na Akpo WK-11 Micra Glass 60 BK |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-11 Micra Glass 60 WH biały | od 479 zł | 6 oferty | ||
Akpo WK-11 Micra Glass 60 BK czarny | od 469 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →