Витяжка Akpo WK-11 Micra Glass 60 WH білий
Фото 4 |
Akpo WK-11 Micra Glass 60 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-11 Micra Glass 60 WH білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap AKPO WK-11 Micra Glass 60 Biały | 480 zł |
Okap AKPO WK-11 Micra Glass 60 Biały WK-11MICRAGLASS60BIAŁY300 | 480 zł |
Okap podszafkowy WK-11 Micra Glass 60 cm biały Akpo | 679 zł |
Модификації Akpo WK-11 Micra Glass 60 WH
Ціни на Akpo WK-11 Micra Glass 60 WH |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-11 Micra Glass 60 WH білий | від 480 zł | 4 пропозиції | ||
Akpo WK-11 Micra Glass 60 BK чорний | від 469 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →