Okap Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK czarny
Zdjęcia 3 |
Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK czarny biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap AKPO WK-7 Micra Glass 60 Czarny | 427 zł |
Okap AKPO WK-7 Micra Glass 60 Czarny WK-7 MICRA GLASS 60 CZARNY 300 M3 H | 429 zł |
Akpo WK-7 Micra Glass 60 Czarny | 427 zł |
Akpo WK-7 Micra Glass 60 Czarny | 429 zł |
Modyfikacje Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK
Ceny na Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-7 Micra Glass 60 WH biały | od 399 zł | 5 oferty | ||
Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK czarny | od 427 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →