Витяжка Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK чорний
Фото 3 |
Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap AKPO WK-7 Micra Glass 60 Czarny | 427 zł |
Okap AKPO WK-7 Micra Glass 60 Czarny WK-7 MICRA GLASS 60 CZARNY 300 M3 H | 429 zł |
Akpo WK-7 Micra Glass 60 Czarny | 427 zł |
Akpo WK-7 Micra Glass 60 Czarny | 429 zł |
Okap podszafkowy wkład do zabudowy AKPO WK-7 MICRA GLASS 60 CZARNY (600mm | 429 zł |
Okap podszafkowy wkład do zabudowy AKPO WK-7 MICRA GLASS 60 CZARNY (600mm | 475 zł |
Модификації Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK
Ціни на Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK |
---|---|---|---|---|
Akpo WK-7 Micra Glass 60 WH білий | від 399 zł | 5 пропозицій | ||
Akpo WK-7 Micra Glass 60 BK чорний | від 427 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →