Okap Akpo Grand ECO 50 czarny
Akpo Grand ECO 50 czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo Grand ECO 50 czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny wyciągacz kuchenny AKPO WK-4 GRAND ECO / 50 cm / 420 m3/h ok | 589 zł |
Okap AKPO WK-4 Grand 90 Czarny | 510 zł |
Okap AKPO WK-4 Grand 50 Czarny | 410 zł |
Akpo WK-4 Grand Eco 50 Czarny | 399 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 GRAND 50 CZARNY ECO (410,8 m3/h; 500mm; kolor czar | 485 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →