Витяжка Akpo Grand ECO 50 чорний
Akpo Grand ECO 50 чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo Grand ECO 50 чорний
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny wyciągacz kuchenny AKPO WK-4 GRAND ECO / 50 cm / 420 m3/h ok | 589 zł |
Okap AKPO WK-4 Grand 90 Czarny | 565 zł |
Okap AKPO WK-4 Grand 50 Czarny | 410 zł |
Akpo WK-4 Grand Eco 50 Czarny | 399 zł |
Okap kominowy AKPO WK-4 GRAND 50 CZARNY ECO (410,8 m3/h; 500mm; kolor czar | 485 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →