Okap Akpo WK-7 P3050
Akpo WK-7 P3050 |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Akpo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Akpo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Akpo WK-7 P3050
Wszystkie ceny 64 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AKPO WK-7 P 3050 okap kuchenny/okap kuchenny/oświetlenie halogenowe/biały | 348 zł |
Okap AKPO WK-7 P3050 Biały | 249 zł |
Akpo WK-7 P3050 Szary | 259 zł |
AKPO WK-7 P 3050 Czarny | 319 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →