Витяжка Akpo WK-7 P3050
Akpo WK-7 P3050 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-7 P3050
Усі ціни 64 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AKPO WK-7 P 3050 okap kuchenny/okap kuchenny/oświetlenie halogenowe/biały | 348 zł |
Okap AKPO WK-7 P3050 Biały | 249 zł |
Akpo WK-7 P3050 Szary | 259 zł |
AKPO WK-7 P 3050 Czarny | 319 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →