SSD A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 TB
Wideo 5Zdjęcia 3 |
A-Data ASX6000PNP-1TT-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 TB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
A-Data XPG SX6000 Pro SSD - 1TB - PCIe 3.0 - M.2 2280 | 362 zł |
Adata SX6000 Pro M.2 NVMe PCIe 1TB HD-SSDM2-ADA-060 | 340 zł |
Dysk ADATA XPG SX6000 Pro 1TB SSD | 329 zł |
Adata XPG SX6000 Pro 1TB | 329 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C
Ceny na A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C 256 GB | od 127 zł | 8 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-512GT-C 512 GB | od 200 zł | 5 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 TB | od 316 zł | 18 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C 2 TB | od 676 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →