SSD A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C 2 TB
Wideo 5Zdjęcia 3 |
A-Data ASX6000PNP-2TT-C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog A-Data 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele A-Data.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C
Ceny na A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C |
---|---|---|---|---|
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-256GT-C 256 GB | od 127 zł | 9 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-512GT-C 512 GB | od 200 zł | 3 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-1TT-C 1 TB | od 316 zł | 23 oferty | ||
A-Data XPG SX6000 Pro M.2 ASX6000PNP-2TT-C 2 TB | od 676 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →