Смартфон Samsung Galaxy A33 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Відео 22Фото 44 |
Міцно збитий смартфон з пристойним «залізом», якісним екраном Super AMOLED і основною квадрокамерою, ведучому сенсору якої підкинули систему оптичної стабілізації зображення. В цілому ж тильна камера мобільного пристрою має формат 48 + 8 + 2 + 5 МП. Поряд з провідним датчиком в ній встановлені сверхшірік, допоміжний об'єктив для розмиття фону і макромодуль. Селфі-кадри смартфон робить на 13 МП фронталку в каплевидній «викрійці» екрану.
Що стосується характеристик дисплея, картинка на нього виводиться в дозволі 2400х1080 пікселів, частота оновлення у панелі становить 90 Гц. Серце смартфона-доморощений восьмиядерний процесор Exynos 1280 з вбудованим 5G-модемом для забезпечення роботи пристрою у відповідних мережах мобільного доступу. У базовій конфігурації девайс має 4 ГБ оперативної пам'яті і вбудованим накопичувачем на 128 ГБ. У» нутрі " Samsung Galaxy A33 5g 128GB / 4GB знаходиться акумуляторна батарея ємністю 5000 мАгод з підтримкою швидкої 25-ватної зарядки, NFC-чип, також модель озброєна підекранним дактилоскопічним сканером. Корпус апарату захищений від пилу і вологи за стандартом IP67.
Купити Samsung Galaxy A33 5G 128 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 6 →Samsung Galaxy A33 5G 128GB CzarnySamsung Galaxy A33 5G 128GB Ekran 6,4” cala FHD+ Super AMOLED Aparaty Tylny 48 + 8 + 5+ 2 Mpix, przedni 13 Mpix Bateria 5000... щеmAh Pamięć RAM 6 GB pamięci operacyjnej Pamięć ROM 128 GB pamięci wbudowanej Procesor Exynos 1280 Nowoczesny wyświetlacz Jeśli telefonu używasz przez wiele godzin każdego dnia, na pewno zależy Ci na świetnej jakości obrazu, która nie męczy oczu. Duży wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED spełni Twoje oczekiwania. Docenisz m.in. płynność obrazu dzięki podwyższonej częstotliwości odświeżania, a także wysoką jasność, która zapewni Ci duży komfort podczas korzystania ze smartfona. Częstotliwość odświeżania 90 Hz Świetna łączność Samsung Galaxy A33 jest gotowy do obsługi sieci 5G, za pomocą której błyskawicznie pobierzesz i wyślesz dane z telefonu. To idealne rozwiązanie m.in. dla fanów mobilnej rozrywki, którzy na smartfonie grają lub używają serwisów streamingowych do oglądania filmów. Do dyspozycji masz też szybkie Wi-Fi 5. Łączność 5G Praktyczne rozwiązania Galaxy A33 został wyposażony w wiele przydatnych rozwiązań. Telefon jest wodo- i pyłoszczelny (IP67). Za pomocą świetnych aparatów zrobisz naprawdę piękne zdjęcia. W smartfonie możesz umieścić kartę pamięci o pojemności nawet 1 TB, a dzięki szybkiemu ładowaniu 25 W będziesz używać smartfona bez dłuższych przerw na ładowanie. Wydajna bateria Orange.plПоскаржитись | 1 968 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB Czarny (SM-A336BZKGEUE) | 1 382 zł |
Smartfon Samsung Galaxy A33 5G, 6/128 GB, czarnyŁączność 5G Gotowość na transfer danych najnowszej generacji* Awesome aparat Cztery obiektywy tylnego aparatu 48 MP (z optycz... щеną stabilizacją obrazu) i inteli... EmpikПоскаржитись | 1 225 zł |
Samsung Galaxy A33 5G 128GB NiebieskiSamsung Galaxy A33 5G 128GB Ekran 6,4” cala FHD+ Super AMOLED Aparaty Tylny 48 + 8 + 5+ 2 Mpix, przedni 13 Mpix Bateria 5000... щеmAh Pamięć RAM 6 GB pamięci operacyjnej Pamięć ROM 128 GB pamięci wbudowanej Procesor Exynos 1280 Nowoczesny wyświetlacz Jeśli telefonu używasz przez wiele godzin każdego dnia, na pewno zależy Ci na świetnej jakości obrazu, która nie męczy oczu. Duży wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED spełni Twoje oczekiwania. Docenisz m.in. płynność obrazu dzięki podwyższonej częstotliwości odświeżania, a także wysoką jasność, która zapewni Ci duży komfort podczas korzystania ze smartfona. Częstotliwość odświeżania 90 Hz Świetna łączność Samsung Galaxy A33 jest gotowy do obsługi sieci 5G, za pomocą której błyskawicznie pobierzesz i wyślesz dane z telefonu. To idealne rozwiązanie m.in. dla fanów mobilnej rozrywki, którzy na smartfonie grają lub używają serwisów streamingowych do oglądania filmów. Do dyspozycji masz też szybkie Wi-Fi 5. Łączność 5G Praktyczne rozwiązania Galaxy A33 został wyposażony w wiele przydatnych rozwiązań. Telefon jest wodo- i pyłoszczelny (IP67). Za pomocą świetnych aparatów zrobisz naprawdę piękne zdjęcia. W smartfonie możesz umieścić kartę pamięci o pojemności nawet 1 TB, a dzięki szybkiemu ładowaniu 25 W będziesz używać smartfona bez dłuższych przerw na ładowanie. Wydajna bateria Orange.plПоскаржитись | 1 968 zł |
Samsung Galaxy A33 5G 128GB PomarańczowySamsung Galaxy A33 5G 128GB Ekran 6,4” cala FHD+ Super AMOLED Aparaty Tylny 48 + 8 + 5+ 2 Mpix, przedni 13 Mpix Bateria 5000... щеmAh Pamięć RAM 6 GB pamięci operacyjnej Pamięć ROM 128 GB pamięci wbudowanej Procesor Exynos 1280 Nowoczesny wyświetlacz Jeśli telefonu używasz przez wiele godzin każdego dnia, na pewno zależy Ci na świetnej jakości obrazu, która nie męczy oczu. Duży wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED spełni Twoje oczekiwania. Docenisz m.in. płynność obrazu dzięki podwyższonej częstotliwości odświeżania, a także wysoką jasność, która zapewni Ci duży komfort podczas korzystania ze smartfona. Częstotliwość odświeżania 90 Hz Świetna łączność Samsung Galaxy A33 jest gotowy do obsługi sieci 5G, za pomocą której błyskawicznie pobierzesz i wyślesz dane z telefonu. To idealne rozwiązanie m.in. dla fanów mobilnej rozrywki, którzy na smartfonie grają lub używają serwisów streamingowych do oglądania filmów. Do dyspozycji masz też szybkie Wi-Fi 5. Łączność 5G Praktyczne rozwiązania Galaxy A33 został wyposażony w wiele przydatnych rozwiązań. Telefon jest wodo- i pyłoszczelny (IP67). Za pomocą świetnych aparatów zrobisz naprawdę piękne zdjęcia. W smartfonie możesz umieścić kartę pamięci o pojemności nawet 1 TB, a dzięki szybkiemu ładowaniu 25 W będziesz używać smartfona bez dłuższych przerw na ładowanie. Wydajna bateria Orange.plПоскаржитись | 1 968 zł |
Samsung Galaxy A33 5G 128GB BiałySamsung Galaxy A33 5G 128GB Ekran 6,4” cala FHD+ Super AMOLED Aparaty Tylny 48 + 8 + 5+ 2 Mpix, przedni 13 Mpix Bateria 5000... щеmAh Pamięć RAM 6 GB pamięci operacyjnej Pamięć ROM 128 GB pamięci wbudowanej Procesor Exynos 1280 Nowoczesny wyświetlacz Jeśli telefonu używasz przez wiele godzin każdego dnia, na pewno zależy Ci na świetnej jakości obrazu, która nie męczy oczu. Duży wyświetlacz wykonany w technologii Super AMOLED spełni Twoje oczekiwania. Docenisz m.in. płynność obrazu dzięki podwyższonej częstotliwości odświeżania, a także wysoką jasność, która zapewni Ci duży komfort podczas korzystania ze smartfona. Częstotliwość odświeżania 90 Hz Świetna łączność Samsung Galaxy A33 jest gotowy do obsługi sieci 5G, za pomocą której błyskawicznie pobierzesz i wyślesz dane z telefonu. To idealne rozwiązanie m.in. dla fanów mobilnej rozrywki, którzy na smartfonie grają lub używają serwisów streamingowych do oglądania filmów. Do dyspozycji masz też szybkie Wi-Fi 5. Łączność 5G Praktyczne rozwiązania Galaxy A33 został wyposażony w wiele przydatnych rozwiązań. Telefon jest wodo- i pyłoszczelny (IP67). Za pomocą świetnych aparatów zrobisz naprawdę piękne zdjęcia. W smartfonie możesz umieścić kartę pamięci o pojemności nawet 1 TB, a dzięki szybkiemu ładowaniu 25 W będziesz używać smartfona bez dłuższych przerw na ładowanie. Wydajna bateria Orange.plПоскаржитись | 1 968 zł |
Модификації Samsung Galaxy A33 5G
Ціни на Samsung Galaxy A33 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A33 5G 128 ГБ / 4 ГБ | від 1 225 zł | 7 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A33 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 995 zł | 12 пропозицій |