SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ
Відео 13Фото 6 |
Samsung MZ-V7S1T0BW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ
Усі ціни 25 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung 970 EVO Plus 1 TB PCIe NVMe M2 2280 Internal Solid State Drive SSD | 345 zł |
Samsung 970 Evo Plus M.2 1TB HD-SSDM2-SAM-045 | 459 zł |
Dysk SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB SSD | 459 zł |
Dysk SSD M.2 SAMSUNG 970 EVO Plus M.2 2280″ 1 TB M.2 3500MB/s 3300MS/s | 552 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW
Ціни на Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW 250 ГБ | від 170 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S500BW 500 ГБ | від 325 zł | 13 пропозицій | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 ТБ | від 199 zł | 27 пропозицій | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW 2 ТБ | від 763 zł | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →