SSD Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 TB
Wideo 13Zdjęcia 6 |
Samsung MZ-V7S1T0BW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 TB
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung 970 EVO Plus 1 TB PCIe NVMe M2 2280 Internal Solid State Drive SSD | 345 zł |
Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S1T0BW 1 TB DGSAMWBT1097EPL | 586 zł |
Samsung 970 Evo Plus M.2 1TB HD-SSDM2-SAM-045 | 459 zł |
Dysk SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB SSD | 459 zł |
Samsung Dysk SSD 970 EVO PLUS MZ-V7S1T0BW 1 TB 46790 | 597 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW
Ceny na Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S250BW 250 GB | od 170 zł | 21 oferta | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S500BW 500 GB | od 325 zł | 13 oferty | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S1T0BW 1 TB | od 199 zł | 30 oferty | ||
Samsung 970 EVO Plus M.2 MZ-V7S2T0BW 2 TB | od 763 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →