Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF552C40BB-8
Відео 5Фото 5 |
Kingston Fury KF552C40BB-8 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF552C40BB-8
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kingston Fury Beast Black 8GB [1x8GB 5200MHz DDR5 CL40 DIMM] RD-DDR5-KNG-0 | 160 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 8GB 5200MHz | 367 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 8GB 5200MHz KF552C40BB-8 | 361 zł |
Pamięć Kingston Fury Beast, DDR5, 8 GB, 5200MHz, CL40 (KF552C40BB-8) | 165 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF548C38BB-8 | від 151 zł | 8 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF552C36BBE-8 | від 175 zł | 4 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF552C40BB-8 | від 160 zł | 10 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF556C36BBE-8 | від 195 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF556C40BB-8 | від 158 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF560C36BBE-8 | від 209 zł | 2 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast DDR5 1x8Gb KF560C40BB-8 | від 176 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →