Болгарка Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002
Фото 4 |
Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 без регулятор обертів регулятор обертів немає безключової заміни |
|
Плавний пуск. Підтримка обертів. Електронний захист двигуна. Запобіжна муфта.
Модель GWS 19-125 CI без налаштування числа обертів, а в моделі GWS 19-125 CIE є установка кількості обертів
Кутова шліфувальна машина для роботи з колами і тарілками діаметром 125 мм або 75-міліметровими крацовками. Оптимальна сфера її застосування-це операції, пов'язані з порізкою, зачисткою або шліфуванням металопрокату, а також пилянням бетону або обробкою його поверхні. Болгарка Bosch GWS 19-125 ci Professional має двигун потужністю 1900 Вт (корисна потужність — 1220 Вт) з хорошим охолодженням і дієвим захистом від пилу. Мотор оснащений функцією "плавний пуск" і електронним захистом від перевантажень. Розчіпна муфта запобігає "зворотний удар" при заклинюванні диска. Константна Електроніка підтримує обороти двигуна на оптимальному рівні без «осідань» від навантаження. Комплектна рукоятка має вбудований демпфер для зменшення вібрації.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch GWS 19-125 CI | 1 182 zł |
Bosch GWS 19-125 CI DO-EL-SZL-BOS-068 | 959 zł |
Bosch Professional GWS 19-125 CI - Szlifierka kątowa (060179N002) | 1 006 zł |
Szlifierka Bosch GWS 19-125CI | 921 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH B060179N002 | 1 095 zł |
Модификації Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002
Ціни на Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 19-125 CI Professional 060179N002 | від 921 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch GWS 19-125 CIE Professional 060179P002 | від 729 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →