Zestaw narzędziowy Yato YT-55472
Yato YT-55472 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-55472
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wkład do szuflady YATO YT-55472 (3 elementy) | 104 zł |
Wkład do szuflady YATO YT-55472 (3 elementy) | 94 zł |
Yato Wkładka narzędziowa z wyposażeniem 3szt. (YT-55472) | 204 zł |
YATO SZCZYPCE SAMOZACISKOWE KOMPLET 3 elem. WKŁAD DO SZAFKI 55472 | 90 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →