Smartfon Xiaomi Mi 11 Ultra 512 GB / 12 GB
Wideo 30Zdjęcia 10 | Produkt jest niedostępny Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.81; rozdzielczość ekranu: 3200х1440 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 91; ОС: Android 11.0; Model procesora: Snapdragon 888 5G; Procesor (GHz): 2.84; GPU: Adreno 660; Pamięć RAM (GB): 12 dodaj do listymoje listy |
Polecane produktyTelefony komórkowe Xiaomi →
od 5 811 zł
flagowiec, aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 453 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4870 mAh, 215 g
od 2 080 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 088 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 099 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 2 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 2 899 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 192 g
od 2 999 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 192 g
od 3 098 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 4 000 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 517 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4700 mAh, 215 g
od 5 275 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 4 199 zł
flagowiec, aparatofon, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 4 699 zł
flagowiec, aparatofon, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 1 842 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 193 g
od 2 177 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 513 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4510 mAh, 199 g
od 1 719 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 197 g
Xiaomi Mi 11 Ultra 512 GB / 12 GB
2021 rokaparatofondobry dźwięk120 HzNFCbrak karty microSDwodoodpornośćfast chargesuperszybkie ładowanieładowanie bezprzewodowestereoUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6Ebezramkowyzakrzywiony ekran
Wyświetlacz:6.81 ", zakrzywiony, 3200х1440 (20:9), 515 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 48 MP, i 48 Mpx, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:5000 mAh
Waga:234 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Wideo recenzje
Sony Xperia 1 III vs Xiaomi Mi 11 Ultra ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 888
11 października 2021515 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra - przykładowe filmy nagrane smartfonem, prezentacja wybranych trybów.
24 czerwca 2021530 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra - pierwsze wrażenia
29 kwietnia 2021933 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra Fajny Ale Drogi ... | Recenzja
24 października 20211 217 przegląd
Recenzja Xiaomi Mi 11 Ultra | Najmocniejszy ze stajni Xiaomi, ale czy opłacalny ?
28 lipca 20214 044 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra - przykładowe filmy nagrane smartfonem w 4K
24 czerwca 2021632 przegląd
"Znowu się zacięło..." | Xiaomi Mi 11 Ultra | VLOG
10 maja 2021725 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra - Wygina się?
10 kwietnia 2021300 570 przegląd
Xiaomi zapowiedziało telefon dla vlogerów - Xiaomi Mi 11 Ultra
31 marca 2021216 907 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra Mi 11 Na Sterydach ? | Pierwsze Chwile
1 września 20211 427 przegląd
Xiaomi Mi 11 ULTRA | Wszystko pięknie, portfel pęknie
29 kwietnia 202179 077 przegląd
Samsung Galaxy S21 Ultra vs Xiaomi Mi 11 Ultra ❗❗❗ | Speed Test | Exynos 2100 vs Snapdragon 888
22 października 20211 441 przegląd
Realme GT vs Xiaomi Mi 11 Ultra ❗❗❗ | Speed Test | Snapdragon 888
27 września 20211 729 przegląd
Świetny, ale drogi i brzydki. Recenzja Xiaomi Mi 11 Ultra
4 maja 202111 155 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra - wideorecenzja, test, opinia mGSM.pl
24 czerwca 20216 839 przegląd
XIAOMI MI 11 ULTRA 5G | Dominator wśród smartfonów? | RECENZJA
16 czerwca 202110 732 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra - 10 rzeczy których musisz o nim wiedzieć - pierwsze wrażenia | Robert Nawrowski
26 kwietnia 202156 104 przegląd
Xiaomi Mi11 vs Samsung S21 Ultra
21 stycznia 20211 198 034 przegląd
Xiaomi Mi 11 PRO | świetna alternatywa dla Mi 11 ULTRA
2 sierpnia 20218 081 przegląd
XIAOMI za prawie 6000 zł. Mi 11 Ultra zaskoczył nawet mnie
8 czerwca 2021120 212 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra - pierwsze wrażenia
29 kwietnia 202112 491 przegląd
#Mi #Xiaomi Mi 11 Ultra\ Lite Xiaomi 2021 New Product Launch Xiaomi Bangladesh #unboxing #REVEW
4 kwietnia 2021173 przegląd
xiaomi mi 11 ultra 2021 #shorts #xiaomi
7 września 2021668 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra Unboxing With Free Fire Gameplay !! Prince Gaming Parlour
13 sierpnia 2021431 przegląd
Xiaomi mi 11 ultra unboxing Bangla review | frice in Bangladesh | #unboxing #shorts
24 września 2021296 przegląd
Xiaomi Mi 11 ULTRA - Unboxing | THIC.........
6 kwietnia 2021527 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra Unboxing mi 11 ultra unboxing
30 września 2022271 przegląd
xiaomi Mi 11 ultra Unboxing ASMR
23 maja 20211 387 przegląd
Xiaomi Mi 11 Ultra | Unboxing, Hands On & First Look | World's Best Camera Phone 2021 | Tech4Life
5 kwietnia 2021183 przegląd
Oppo Find X6 Pro VS Xiaomi MI 11 Ultra - Full Comparison ⚡Which one is Best
28 czerwca 202312 674 przegląd