Zlewozmywak kuchenny Teka Frame FR97SXRF 40180610 970x510 prawa
Zdjęcia 3 |
Teka Frame FR97SXRF 40180610 970x510 lewa 970x510 prawa |
|
Dożywotnia gwarancja na pranie. Izolacja akustyczna. W komplecie mocowania.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Frame FR97SXRF 40180610 970x510 prawa
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak TEKA Frame FR97SXRF Stal polerowana | 2 300 zł |
Zlewozmywak TEKA Frame FR97SXRF Stal polerowana | 2 300 zł |
Modyfikacje Teka Frame FR97SXRF 40180610
Ceny na Teka Frame FR97SXRF 40180610 |
---|---|---|---|---|
Teka Frame FR97SXLF 40180611 970x510 lewa | od 2 300 zł | 6 oferty | ||
Teka Frame FR97SXRF 40180610 970x510 prawa | od 2 300 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →