Aparat fotograficzny Sony A7 III kit 55
Wideo 46Zdjęcia 11 | Produkt jest niedostępny 4 675 zł Ranking: 96; Wielkość matrycy: full frame; Efektywna liczba Mpx: 24.3; Ogniskowa: 55; Ręczne ustawianie ostrości; Stabilizacja obrazu: z przesunięciem matrycy; Pomiar balansu bieli; Autobracketing; Wizjer: elektroniczny; Zdjęcia seryjne (kl./s): 10; Wyświetlacz ("): 3; Dotykowy ekran; Obrotowy wyświetlacz |
Sony A7 III kit 55
Alpha (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 24.3 MPix
Ogniskowa:55 mm
Przysłona obiektywu:f/1.8
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-204800
Zdjęcia seryjne:10 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Nagrywanie 4K z maksymalną przepływnością 120 Mb/s.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne A7 III kit 55
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony A7 III
Ceny na Sony A7 III |
---|---|---|---|---|
Sony A7 III kit 24-105 | od 11 019 zł | 8 oferty | ||
Sony A7 III kit 28-70 | od 7 999 zł | 15 oferty | ||
Sony A7 III body | od 6 585 zł | 27 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →