Aparat fotograficzny Sony ZV-E1 kit 28-60
Wideo 12Zdjęcia 46 |
Pełnoklatkowy bezlusterkowy mini w ultrakompaktowej obudowie ważącej mniej niż pół kilograma (wraz z baterią). Model koncentruje się na odbiorcach blogerów wideo i jest całkowicie dostosowany specjalnie do nagrywania filmów. Wewnątrz aparatu zamontowano podświetlaną od tyłu matrycę CMOS Exmor R, zapewniającą zakres dynamiki do 15 stopni ekspozycji i ISO do 409600. Rozdzielczość sensora jest niewielka - 12 MP.
System stabilizacji na pokładzie aparatu opiera się na przesunięciu sensora obrazu, działa w pięciu osiach. Oprócz procesora BIONZ XR bezlusterkowiec ma osobny moduł sztucznej inteligencji do autofokusa z rozpoznawaniem obiektów. W oparciu o algorytmy AI zaimplementowano aktywny dynamiczny tryb stabilizacji obrazu, stabilizację kadrowania, kreatywne sterowanie zoomem, wykrywanie wielu twarzy oraz tryb fotografowania produktów.
W momencie premiery zestaw Sony ZV-E1 obsługuje nagrywanie wideo 4K z prędkością do 60 kl./s, ale kolejne oprogramowanie pozwala na nagrywanie filmów w 4K już przy 120 kl./s, aw Full HD - nawet przy 240 kl./s. Jeśli chodzi o nagrywanie wideo, aparat zapewnia wsparcie dla Cinematic Vlog, My Image Style, S-Gamut3, S-Log3. W trosce o zachowanie kompaktowych rozmiarów model nie posiada wizjera. Ale bezlusterkowiec wyposażono w 3-calowy, obrotowy ekran dotykowy po przekątnej. Na górze obudowy dodatkowo umieszczono układ mikrofonów z trzema kapsułami, a dźwięk nagrywany jest za pomocą algorytmów AI. Z aparatem jest zwykle dostarczany obiektyw kitowy Sony FE 28-60mm f/4-5.6.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony ZV-E1 kit 28-60
Wszystkie ceny 7 →Sony Zv-E1 ZVE1LBDIEU Aparat Bezlusterkowy Czarny 121 MP ZVE1LBDI.EU | 11 652 zł |
Sony ZV-E1 + 28-60 mm f/4-5.6 (ZVE1LBDI.EU) - Dostawa GRATIS! | 12 185 zł |
Aparat Sony ZV-E1 + Sony FE 28-60mm f/4-5.6 + Dodatkowy akumulator Sony NP | 12 199 zł |
Aparat cyfrowy Sony ZV-E1 + 28-60 mm Czarny | 13 509 zł |
Aparat cyfrowy Sony ZV-E1 + obiektyw 28-60mm f/4-5.6 Czarny (ZVE1BDI) | 12 142 zł |
Aparat Sony ZV-E1 + FE 28-60mm F4-5.6 | (w magazynie) | Welcome to Vlog – | 12 285 zł |
Sony ZV-E1 z ob. 28-60mm f/4-5.6 » PLUS CASHBACK SONY 1000zł !!! « karta p | 12 249 zł |
Modyfikacje Sony ZV-E1
Ceny na Sony ZV-E1 |
---|---|---|---|---|
Sony ZV-E1 kit 28-60 | od 11 652 zł | 7 oferty | ||
Sony ZV-E1 body | od 9 062 zł | 8 oferty |