Obiektyw Viltrox AF 13mm f/1.4
Zdjęcia 8 |
Viltrox AF 13mm f/1.4 |
|
Niedrogi szerokokątny obiektyw stałoogniskowy dostępny w wersjach dla systemów Sony E, Nikon Z i Micro 4/3 z mocowaniem bagnetowym. Model jest wyostrzony do udostępniania przyciętymi aparatami (bez pełnoklatkowej matrycy). Ważną cechą obiektywu jest jego wysoki maksymalny otwór względny f/1.4. Viltrox AF 13mm f/1.4 również wykorzystuje 9-listkową aperturę. Przy odpowiednich umiejętnościach obiektyw jest w stanie narysować spektakularne rozmycie tła.
Model skupia się na ostrości z minimalnej odległości 22 cm od płaszczyzny matrycy aparatu. Wewnątrz znajduje się szybki i cichy silnik krokowy autofokusa. Konstrukcja optyczna obiektywu stałoogniskowego obejmowała 14 elementów w 11 grupach. Należą do nich dwa elementy asferyczne, cztery soczewki o bardzo niskiej dyspersji i dwa szkła o wysokim współczynniku załamania światła. Obiektyw jest kompatybilny z filtrami o średnicy 67 mm. Między innymi model wyposażono w port USB typu C do aktualizacji firmware'u z komputera. Szerokość Viltroxa ma wymiary 74 mm średnicy i 90 mm długości. Obiektyw waży 420 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Viltrox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Viltrox.
Kup Viltrox AF 13mm f/1.4
Wszystkie ceny 31 →VILTROX Obiektyw AF 13MM F14X P/Nikon Z - APS-C Ref 350129 15728 | 2 399 zł |
Stałoogniskowy Viltrox AF 13mm F1.4 Sony E AF-O-VLTX-005 | 2 499 zł |
Obiektyw VILTROX AF 13mm F1.4 Fuji X | 2 134 zł |
Viltrox AF 13 MM / f1.4 Nikon Z - Dostawa GRATIS! | 2 399 zł |