Obiektyw Viltrox AF 24mm f/1.8
Wideo 14Zdjęcia 24 |
Viltrox AF 24mm f/1.8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Viltrox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Viltrox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Viltrox AF 24mm f/1.8
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viltrox 24 mm F18 FE szerokokątny obiektyw autofokusu Prime do kamery Sony | 1 500 zł |
Stałoogniskowy Viltrox AF 24mm F1.8 FE Sony E AF-O-VLTX-012 | 1 439 zł |
Obiektyw VILTROX AF 24mm f/1.8 FE Sony E | 1 999 zł |
Viltrox szerokokątny AF 24mm f/1,8 STM Z | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →