Фотоапарат Sony A7 III kit 55
Відео 46Фото 11 | Товар застарів 4 675 zł Рейтинг: 96; Розмір матриці: full frame; Ефективне число МП: 24.3; Фокусна відстань: 55; Ручне фокусування; Стабілізація зображення: зі зсувом матриці; Замір балансу білого; Автобрекетинг; Видошукач: електронний; Серійна зйомка (к/с): 10; Дисплей ("): 3; Сенсорний екран; Поворотний дисплей |
Sony A7 III kit 55
Alpha (бездзеркальні)«бездзеркальна»відео ultraHDRAWручний фокус відеосенсорне фокусуванняWi-FiBluetooth
Матриця:full frame, 24.3 МПікс
Фокусна відстань:55 мм
Світлосила об'єктива:f/1.8
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100-204800
Серійна зйомка:10 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Зйомка 4К з максимальним бітрейтом 120 Мбіт/с.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Всі характеристики
Характеристики A7 III kit 55
|
Розшифровка серій і маркувань фотоапаратів SonyВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Sony
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sony A7 III
Ціни на Sony A7 III |
---|---|---|---|---|
Sony A7 III kit 24-105 | від 11 019 zł | 8 пропозицій | ||
Sony A7 III kit 28-70 | від 7 999 zł | 15 пропозицій | ||
Sony A7 III body | від 6 585 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →