Obiektyw Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samyang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samyang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMYANG 50 mm - f/1.2 AS UMC CS - Sony E-mount | 1 704 zł |
Stałoogniskowy Samyang 50MM F/1.2 AS UMC CS Fuji X AF-O-SYG-196 | 1 839 zł |
Obiektyw Samyang Fujifilm X 50 mm F/1.2 AS CS UMC | 2 085 zł |
Samyang 50mm F1.2 AS UMC CS (Fujifilm X) « karta prezentowa na CEWE Fotoks | 2 090 zł |
SAMYANG 50 mm - f/1.2 AS UMC CS - Micro Four Thirds | 2 162 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →