Об'єктив Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS
Відео 4Фото 4 |
Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samyang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samyang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samyang 50mm f/1.2 AS UMC CS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SAMYANG 50 mm - f/1.2 AS UMC CS - Sony E-mount | 1 704 zł |
Stałoogniskowy Samyang 50MM F/1.2 AS UMC CS Fuji X AF-O-SYG-196 | 1 839 zł |
Obiektyw Samyang Fujifilm X 50 mm F/1.2 AS CS UMC | 2 085 zł |
Samyang 50mm F1.2 AS UMC CS (Fujifilm X) « karta prezentowa na CEWE Fotoks | 2 090 zł |
SAMYANG 50 mm - f/1.2 AS UMC CS - Micro Four Thirds | 2 162 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →