SSD Samsung PM883 MZ7LH480HAHQ 480 GB
Wideo 2 |
Samsung MZ7LH480HAHQ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PM883 MZ7LH480HAHQ 480 GB
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pm883 MZ7LH480HAHQ-00005-3 Dysk Ssd Czarny 480 GB | 527 zł |
Samsung PM883 DC 2.5" SSD - 480GB - SATA-600 - 2.5" | 439 zł |
PM883 - 480 GB - 2.5" - 550 MB/s - 6 Gbit/s MZ7LH480HAHQ-00005 | 483 zł |
Dysk SSD Samsung PM883 480GB 2.5" SATA III (MZ7LH480HAHQ-00005) | 478 zł |
Dysk SSD Samsung PM883 480GB 2.5'' SATA 6Gb/s TLC 3D-NAND | MZ7LH480HAHQ | 435 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung PM883 MZ7LH480HAHQ
Ceny na Samsung PM883 MZ7LH480HAHQ |
---|---|---|---|---|
Samsung PM883 MZ7LH240HAHQ 240 GB | od 276 zł | 8 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH480HAHQ 480 GB | od 425 zł | 12 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH960HAJR 960 GB | od 462 zł | 10 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH1T9HMLT 1.92 TB | od 1 347 zł | 6 oferty | ||
Samsung PM883 MZ7LH3T8HMLT 3.84 TB | od 3 499 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →