SSD Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E1T0BW 1 TB
Wideo 16Zdjęcia 9 |
Samsung MZ-V7E1T0BW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E1T0BW
Ceny na Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E250BW 250 GB | od 168 zł | 8 oferty | ||
Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E1T0BW 1 TB | od 435 zł | 2 oferty | ||
Samsung 970 EVO M.2 MZ-V7E2T0BW 2 TB | od 519 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →