Karma dla kotów Royal Canin Outdoor 10 kg
Royal Canin Outdoor 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Outdoor 10 kg
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Outdoor - 10 kgDla wielu kotów nie ma nic piękniejszego niż regularne zdobywanie terenu, wspinanie się na drzewa czy poszukiwanie potencjaln... więcejej ofiary. Jeżeli Twój kot prowadzi aktywne życie, to odpowiednie pożywienie odgrywa niezwykle ważną rolę dla jego zdrowia. Karma Royal Canin Outdoor jest dopasowana specjalnie do potrzeb Twojego aktywnego kota i zapewnia mu wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Wysoka kaloryczność dostarcza potrzebną energię, wspierając witalność zwierzęcia. Kompozycja kwasów tłuszczowych omega-3 EPA i DHA może dodatkowo pozytywnie oddziaływać na zdrowie i mobilność stawów. Do życia pełnego przygód Twój kot potrzebuje także silnego układu odpornościowego Zooplus.plZłóż skargę | 260 zł |
Royal Canin Outdoor karma sucha dla kotów dorosłych, wychodzących na zewną | 318 zł |
ROYAL CANIN Outdoor 10 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę dla aktywnych kotów? Koty, które chętnie wychodzą na zewnątrz i prowadzą aktywny s... więcejtyl życia, mają szczególne potrzeby związane z ich odżywianiem. Ponadto ich układ odpornościowy jest stale wystawiany na próbę. Karma dla kotów ROYAL CANIN Outdoor ma wysoką wartość energetyczną i kaloryczną, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe kotów prowadzących aktywny tryb życia i regularnie przebywających na świeżym powietrzu. Karma ROYAL CANIN Outdoor jest specjalnie dostosowana do potrzeb kotów regularnie przebywających na zewnątrz i zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla aktywnego kota. Karma dla kotów ROYAL CANIN Outdoor ma wysoką wartość kaloryczną, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe kotów prowadzących aktywny tryb życia i regularnie przebywających na świeżym powietrzu. Karma Royal Canin Outdoor zawiera specjalną formułę przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 236 zł |
Royal Canin FHN Outdoor Karma Sucha dla Kotów Dorosłych Aktywnych 10kg DARRoyal Canin FHN Outdoor - Karma Sucha dla Kotów Dorosłych Aktywnych 10kg
Zalety
- Wsparcie witalności
- Wzmocnien... więcejie bariery skórnej
- Zapobieganie powstawaniu kul włosowych
Koty wychodzące, w porównaniu do kotów przebywających w domu, narażone są w większym stopniu na styczność z drobnoustrojami chorobotwórczym zoo24.plZłóż skargę | 325 zł |
ROYAL CANIN Outdoor 30 karma sucha dla kotów dorosłych, wychodzących na zeOutdoor Active Life
Jeśli Twój kot wychodzi na zewnątrz i prowadzi aktywny tryb życia, należy wzmacniać naturalne mechanizmy... więcejobronne jego organizmu. Karma ROYAL CANIN® Outdoor charakteryzuje się wysoką kalorycznością, dzięki czemu pokrywa wysokie potrzeby energetyczne kotów wychodzących. Wysokoenergetyc Fera.plZłóż skargę | 279 zł |
pokaż 3 oferty
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 77 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, białka, witaminy i składniki mineralne, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 53 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, minerały, cukier, super premium
Modyfikacje Royal Canin Outdoor
Ceny na Royal Canin Outdoor |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Outdoor 400 g | od 18 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Outdoor 2 kg | od 72 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Outdoor 4 kg | od 126 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Outdoor 10 kg | od 236 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Outdoor 12 kg | od 236 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, na stawy, na nerki, v sostave: kurczak (21%), ryż (16%), płatki zbożowe, witaminy, super premium
od 203 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka 21%, białko z indyka i kurczaka, ryż 13%, groszek 12%, super premium
od 273 zł
sucha karma, 7.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, amarantus, warzywa, wątróbka drobiowa, jaja, śledzie, super premium
od 237 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, zboża, białka, ryby, warzywa, super premium
od 173 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, jagnięcina, zboża, wątróbka, białka, warzywa, jajka, super premium
od 247 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: białko jagnięce 26% mięso jagnięce 12% płatki zbożowe, zioła, jagody, olej, tłuszcz, super premium
od 211 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcze, zboża, białka, ryby, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 280 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, zboża, witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, przeciwutleniacze, super premium
od 250 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 283 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, tuńczyk, wołowina, białka, warzywa, super premium