Karma dla kotów Royal Canin Indoor Long Hair 4 kg
Zdjęcia 7 |
Royal Canin Indoor Long Hair 4 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Indoor Long Hair 4 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Indoor Long Hair - 4 kgDługa sierść pięknie wygląda, ale jednocześnie wymaga intensywnej pielęgnacji. Karma Royal Canin Indoor Long Hair wspomaga Tw... więcejojego niewychodzącego kota w codziennej pielęgnacji futra. Główny problem, jaki temu towarzyszy, polega na powstawaniu kul włosowych z połkniętych włosów. Wypluwane przez kota obciążają jego samopoczucie i układ trawienny. Unikalna kompozycja włókien pokarmowych i psyllium pobudza pasaż jelitowy i ułatwia eliminację połkniętej sierści. Poza tym zawartość białka i tłuszczu tej karmy suchej została dopasowana do poziomu aktywności kotów niewychodzących Zooplus.plZłóż skargę | 132 zł |
ROYAL CANIN Indoor Longhair 4 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kotów domowych z długą sierścią? Karma dla kotów ROYAL CANIN Indoor Long Hair z... więcejostała specjalnie dostosowana do szczególnych potrzeb kotów domowych z długą sierścią. Karma sucha stymuluje w naturalny sposób pracę jelit i wspomaga trawienie dzięki wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 126 zł |
ROYAL CANIN Indoor Long Hair 4 kg karma sucha dla kotów dorosłych, długowłIndoor Appetite Control
Zalety
Fera.plZłóż skargę | 155 zł |
Royal Canin Indoor Long Hair - 4 kgDługa sierść pięknie wygląda, ale jednocześnie wymaga intensywnej pielęgnacji. Karma Royal Canin Indoor Long Hair wspomaga Tw... więcejojego niewychodzącego kota w codziennej pielęgnacji futra. Główny problem, jaki temu towarzyszy, polega na powstawaniu kul włosowych z połkniętych włosów. Wypluwane przez kota obciążają jego samopoczucie i układ trawienny. Unikalna kompozycja włókien pokarmowych i psyllium pobudza pasaż jelitowy i ułatwia eliminację połkniętej sierści. Poza tym zawartość białka i tłuszczu tej karmy suchej została dopasowana do poziomu aktywności kotów niewychodzących Bitiba.plZłóż skargę | 130 zł |
Karma sucha dla kotów ROYAL CANIN Indoor Long Hair, 4 kgKarma ROYAL CANIN Indoor Long Hair sprzyja pobudzeniu pasażu jelitowego i ułatwieniu naturalnej eliminacji połkniętej sierści... więcej. Ma to ogromne znaczenie, zwłas... EmpikZłóż skargę | 168 zł |
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso i podroby, zboża, ekstrakty białkowe, super premium
Modyfikacje Royal Canin Indoor Long Hair
Ceny na Royal Canin Indoor Long Hair |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Indoor Long Hair 400 g | od 20 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Indoor Long Hair 2 kg | od 73 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Indoor Long Hair 4 kg | od 126 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Indoor Long Hair 10 kg | od 300 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso rybne, białka, drób, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 92 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: kaczka 23%, mąka ryżowa 22% i białko 19%, tłuszcz, ziemniaki, zioła, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 118 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, podroby, warzywa, oleje, tłuszcze, jaja, super premium
od 122 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 136 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, mączka z tuńczyka, tłuszcz zwierzęcy, składniki mineralne, super premium
od 134 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 119 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 126 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 118 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, mięso, podroby, oleje, tłuszcze, warzywa, jajka, ryby, super premium