Karma dla kotów Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 kg
Zdjęcia 10 |
Zamknij
Menu
Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 kg |
|
Dieta jest odpowiednia dla kotów/kotów od momentu kastracji do 7 roku życia, a także tych z predyspozycją do nadwagi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Cat neutered satiety balance 12 kg sucha karma dla dorosłych kPełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych kotów po zabiegu sterylizacji lub z tendencją do nadwagi - od zabiegu steryliza... więcejcji do 7. roku życia.Karma sucha w celu zapobiegania nawrotom kamicy struwitowej, dzięki produkcji moczu i niskim lub metastabilnym wysyceniu w odniesieniu do jonów tworzących kamienie struwitowe oraz/lub właściwościom zakwaszającym mocz. W postaci suchej początkowo należy stosować przez okres do 6 miesięcy.
Zalec Fera.plZłóż skargę | 393 zł |
Royal Canin Neutered Satiety Balance 12kg | 432 zł |
Royal Canin Expert Feline Neutered Satiety Balance - 12 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli chcesz pomóc swojemu kotu w utrzymaniu optymalnej masy ciała, sucha karma dla kota Royal Canin Expert Feline Neutered Satiety Balance to świetny wybór. Otrzymasz kompletną karmę przeznaczoną dla kotów wykastrowanych i kastrowanych, z umiarkowaną zawartością tłuszczu i kalorii, która pomaga kontrolować wagę i ułatwia utrzymanie idealnej wagi. Sucha karma dla kota Royal Canin Expert Feline Neutered Satiety Balance charakteryzuje się wysoką zawartością włókien rozpuszczalnych i nierozpuszczaln Zooplus.plZłóż skargę | 410 zł |
Royal Canin Veterinary Care Nutrition Neutered Satiety Balance 12kgPełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów od momentu kastracji / sterylizacji do 7 roku życia Koty żarłoczne z tendencją do nad... więcejwagi Kilka kotów w domu HIGH FIB... EmpikZłóż skargę | 395 zł |
Royal Canin Expert Feline Neutered Satiety Balance - 2 x 12 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Jeśli chcesz pomóc swojemu kotu w utrzymaniu optymalnej masy ciała, sucha karma dla kota Royal Canin Expert Feline Neutered Satiety Balance to świetny wybór. Otrzymasz kompletną karmę przeznaczoną dla kotów wykastrowanych i kastrowanych, z umiarkowaną zawartością tłuszczu i kalorii, która pomaga kontrolować wagę i ułatwia utrzymanie idealnej wagi. Sucha karma dla kota Royal Canin Expert Feline Neutered Satiety Balance charakteryzuje się wysoką zawartością włókien rozpuszczalnych i nierozpuszczaln Zooplus.plZłóż skargę | 795 zł |
Seria Royal Canin Vet Care Nutrition (dla wykastrowanych kotów)Porównaj w tabeli →
od 393 zł
sucha karma, 12 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 128 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 61 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 8 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, mięczaki i skorupiaki, białka, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: mięso, ryby, podroby warzywne, super premium
od 66 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: mięso, ryby, podroby warzywne, super premium
od 136 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 332 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, ekstrakty białkowe, minerały, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 137 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: mięso, ryby, podroby warzywne, super premium
od 61 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 405 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: kukurydza, gluten, białko drobiowe, ryż, pszenica, super premium
Kluczowe korzyści:
- Dieta przyczynia się do tworzenia w układzie moczowym środowiska niesprzyjającego tworzeniu się kryształów zarówno struwitu, jak i szczawianu.
- Umiarkowana ilość tłuszczu i energii w diecie pomaga kontrolować masę ciała.
- Formuła ogranicza spontaniczne przyjmowanie błonnika i pomaga kontrolować apetyt.
Modyfikacje Royal Canin Neutered Satiety Balance
Ceny na Royal Canin Neutered Satiety Balance |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Neutered Satiety Balance 300 g | od 20 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Neutered Satiety Balance 1.5 kg | od 64 zł | 8 oferty | ||
Royal Canin Neutered Satiety Balance 3.5 kg | od 136 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Neutered Satiety Balance 8 kg | od 332 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Neutered Satiety Balance 12 kg | od 393 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 405 zł
sucha karma, 14 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, opieka dentystyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk 20%, białko, zboża, tłuszcze, super premium
od 405 zł
sucha karma, 14 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: łosoś 19%, suszone białko drobiowe, ryż, kukurydza, super premium
od 353 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: dorsz, białko drobiowe, gluten, ryż, kukurydza, pstrąg, super premium
od 301 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 230 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mączka rybna 26% (10% tuńczyk, 8% ryba skandynawska, 8% łosoś), ryż, super premium
od 301 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 310 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, mączka drobiowa, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, minerały, olej rybi, super premium
od 311 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 338 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: biały drób, zboża, łosoś, szynka, wieprzowina, białka, warzywa, super premium
od 330 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, łosoś, szynka, białka, warzywa, super premium
od 330 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, szynka, łosoś, białka, warzywa, super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: łosoś, premium