Корм для кішок Royal Canin Sterilised 37 4 kg
Фото 15 |
Royal Canin Sterilised 37 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sterilised 37 4 kg
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla kotów sterylizowanych ROYAL CANIN Sterilized 4 kg (3182550Sterylna: sucha karma dla dorosłych kotów sterylizowanych Rozetka.plПоскаржитись | 140 zł |
ROYAL CANIN Sterilised 37 4 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kastrowanych, dorosłych kotów? Po kastracji zapotrzebowanie energetyczne kota z... щеmniejsza się. Dlatego po kastracji konieczna może okazać się zmiana odżywiania. Dzięki temu taka karma będzie w dalszym ciągu pokrywać zmienione zapotrzebowanie kota na energię. Karma ROYAL CANIN Sterilised 37 jest dostosowana specjalnie do szczególnych potrzeb żywieniowych wykastrowanych, dorosłych kotów. Pozwala to zachować optymalną masę ciała po zabiegu. ROYAL CANIN Sterilised 37 pomaga kotu utrzymać idealną masę ciała po zabiegu sterylizacji dzięki umiarkowanej zawartości tłuszczu i dostosowanym dziennym porcjom. Karma ROYAL CANIN Sterilised 37 ma również starannie opracowaną, zrównoważoną zawartość minerałów, która promuje zdrowe funkcjonowanie dróg moczowych. Jednocześnie wysoka zawartość białka przyczynia się do utrzymania masy mięśniowej. Więcej urozmaicenia dla kastrowanych kotów Aby zaspokoić indywidualne upodobania każdego kota, karma ROYAL CANIN Sterilised 37 jest dostępna także jako kawałki w sosie lub w galarecie. Jeśli rozważasz wprowadzenie żywienia mieszanego karmą suchą i mokrą, musisz przestrzegać zaleceń żywieniowych. W ten sposób zapewnią Państwo kotu odpowiednią ilość karmy mokrej i suchej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Sterilised 37 to wartościowa i zbilansowana karma dla Twojego kota. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 119 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN FHN Sterilised 4 kg | 170 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN FHN Regular Sterilised 37 - sucha karma dla kota dBEZ CUKRU: Brak danychBez konserwantów: TakBez soi: NieBezglutenowe Akces-markt.plПоскаржитись | 163 zł |
Royal Canin Sterilised - 4 kgZabieg kastracji prowadzi u kotów do zmian w przemianie materii. Karma Royal Canin Sterilised została opracowana specjalnie z... щеmyślą o zaspokojeniu ich ulegających zmianie potrzeb. Dopasowana ilość energii oraz precyzyjnie dopasowana zawartość tłuszczu sprawiają, że Twój pupil otrzymuje dokładnie taką ilość energii, jakiej potrzebuje. W celu utrzymania masy mięśniowej prezentowana karma sucha cechuje się wysoką zawartością cennych białek L.I.P., które dodatkowo stymulują trawienie i wzmacniają florę bakteryjną jelit. Karma Royal Canin Sterilised zapewnia Twojemu kotu odpowiednie wsparcie bezpośrednio po zabiegu i umożliwia mu utrzymanie aktywności fizycznej. Royal Canin Sterilised w skrócie: Pełnoporcjowa karma klasy premium dla dorosłych kotów po zabiegu kastracji Smukła sylwetka – zdrowy kot Kompleksowa receptura dla lepszej kontroli wagi Twojego wykastrowanego pupila zapewniająca witalność. Małe i chrupkie Specjalnie dopasowane krokiety są łatwe do gryzienia, a mimo to wzmacniają mięśnie szczęki. Zachowanie prawidłowej wagi: odpowiednia ilość energii i umiarkowana zawartość tłuszczu zapobiegają przybieraniu na wadze Wsparcie dla masy mięśniowej: dzięki podwyższonemu poziomowi białka (37%), który może przyczynić się do utrzymania masy mięśniowej Stymulacja procesów trawiennych: dzięki wysokiej jakości białkom L.I.P. Mniej węglowodanów: np. skrobi, która zwiększa uczucie głodu Zapobieganie powstawaniu kamieni moczowych: odpowiednia zawartość składników mineralnych wspomaga zdrowie nerek i dróg moczowych Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego kota i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu kotu karmę Royal Canin Sterilised, zapewniasz mu pełnowartościow Zooplus.plПоскаржитись | 132 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 12 zł
вологий корм, 0.19 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м’ясо, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 7 років, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, білки, суперпреміум
від 56 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, білки, вітаміни та мінерали, суперпреміум
Модификації Royal Canin Sterilised 37
Ціни на Royal Canin Sterilised 37 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sterilised 37 400 g | від 17 zł | 12 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 37 2 kg | від 70 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 37 4 kg | від 119 zł | 12 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 37 10 kg | від 228 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Sterilised 37 12 kg | від 228 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 128 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 136 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 134 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 4.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, стерилізованим, в составе: риба, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум