Корм для кішок Royal Canin Sphynx Adult 2 kg (25560200R0)
Фото 7 |
Royal Canin Sphynx Adult 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Sphynx Adult 2 kg
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych kotów Royal Canin Sphynx Adult 2 kg (31825507588Sucha karma dla dorosłych kotów rasy Sfinks powyżej 12 miesiąca życia. Zaspokaja zwiększone zapotrzebowanie na energię do pra... щеwidłowej termoregulacji. Wspiera zdrowie układu serca. Kształt krokieta dopasowuje się do szczęk i zachęca do żucia. Pomaga to w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Niezawodnie chroni i pielęgnuje skórę. Wspiera zdrowie układu moczowego i nerek. Rozetka.plПоскаржитись | 97 zł |
Royal Canin Sphynx Adult - 2 kgZe swym prawie bezwłosym ciałem i imiennikiem pochodzącym ze starożytnego Egiptu ten egzotyczny kot jest przedstawiciele Zooplus.plПоскаржитись | 88 zł |
ROYAL CANIN Sphynx Adult 2 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę dla kotów rasy sfinks? Sfinksy są fascynującą rasą. Przyciągają uwagę swoją egzoty... щеczną, smukłą, bezwłosą sylwetką, a są przy tym często o wiele cięższe, niż się wydaje. Karma ROYAL CANIN Sphynx Adult jest specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych tej interesującej rasy. Jest ona odpowiednia dla kotów rady sfinks od 12. miesiąca życia i dostarcza im wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Koty rasy sfinks, bezwłose na całym ciele, cechują się szczególnie intensywną przemianą materii, która pomaga w regulowaniu temperatury ciała. Wysoka kaloryczność i zawartość tłuszczu w recepturze ROYAL CANIN Sphynx Adult jest idealnie dostosowana do zwiększonego zapotrzebowania energetycznego tej rasy. Zrównoważona zawartość minerałów wspomaga z kolei funkcje dróg moczowych. Skóra sfinksów jest wyjątkowa, gdyż — nie licząc króciutkiego puchu — nie pokrywa jej sierść. Jedną z najważniejszych funkcji skóry jest ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, którą w przypadku pozostałych ras pełni kocie futro. Wyjątkowy kompleks substancji odżywczych w karmie dla kotów ROYAL CANIN Sphynx Adult wspomaga funkcję ochronną skóry. Wzbogacenie receptury o kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 pomaga zachować zdrową skórę. Świadome odżywianie odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowej pracy serca. Z tego powodu karma ROYAL CANIN Sphynx Adult zawiera taurynę, EPA i DHA (kwasy tłuszczowe omega 3), które wspomagają zdrowe funkcjonowanie serca. Specjalnie opracowane, trójkątne krokiety są dostosowane do szerokich pyszczków kotów rasy sfinks. Stymulują one intensywne żucie i tym samym wspomagają higienę zębów i jamy ustnej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Sphynx Adult to wartościowa i zbilansowana karma dla Państwa kota. Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 84 zł |
Royal Canin Sphynx Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy sfinks 2kg | 129 zł |
ROYAL CANIN Sphynx Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy sfinks 2 kgSucha karma stworzona specjalnie dla kotów rasy sinks.
Sfinksy to fascynująca rasa. Ich niespotykany wygląd jednych zachwyca,... щеu drugich wywołuje zdziwienie. Mimo że wydają się małymi kotami, ich ciężar może zdziwić. ROYAL CANIN® Sphynx Adult to karma opracowana specjalnie dla kotów rasy sfinks. Karma dostarcza wszystkich niezbędnych składników pokarmowych wspierających organizm kotów rasy sfinks, powyżej 12 miesiąca życia.Z powodu braku owłosienia koty rasy sfinks potrzebują karmy wysokoenergetyc Fera.plПоскаржитись | 110 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: перська, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: регдол, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, Зернові, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: регдол, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, Зернові, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 332 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: перська, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Sphynx Adult
Ціни на Royal Canin Sphynx Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sphynx Adult 400 g | від 19 zł | 4 пропозиції | ||
Royal Canin Sphynx Adult 2 kg | від 80 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Sphynx Adult 10 kg | від 281 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: перепілка 36%, жир, кіноа 8%, льон, кокос, куркума, подорожник, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 98 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: лосось, рибне борошно, амарант, крохмаль, жир, криль, печінка, суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: баранина 20%, ягня 18%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, трави, суперпреміум
від 104 zł
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, сухий білок птиці, рис, глютен, пшениця, кролик, клітковина, суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, для нирок, в составе: птах, кукурудза, рис, глютен, жири, пшениця, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
від 96 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: куряче м'ясо 21%, білок індички та курки, рис 13%, горох 12%, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: качка 38%, жир, кіноа 8%, яйця, оселедець, журавлина, ромашка, подорожник, суперпреміум