Корм для кішок Royal Canin Urinary S/O 7 kg
Royal Canin Urinary S/O 7 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Urinary S/O 7 kg
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ROYAL CANIN Urinary S/O 7kg - sucha karma dla kotaSpecyfikacja Waga produktu 7 kg Specyficzne potrzeby zwierzęcia Kontrola dróg moczowych Zawiera witaminy Wi... щеtamina B6 Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Dorosły Efekty zdrowotne Zdrowie dróg moczowych Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 370 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O - 7 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... щеregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Szczególnie koty często cierpią z powodu chorób układu moczowego. Należy do nich tworzenie się kamieni struwitowych. Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O to zbilansowana dietetyczna karma sucha, która może być stosowana jako wsparcie dla Twojego kota z zaburzeniami dolnych dróg moczowych. Właściwości dietetycznej karmy dla kotów polegające na zakwaszaniu moczu mogą pomóc w rozpuszczaniu istniejących kamieni struwitowych. Jest to karma również uboga w magnez, który jest naturalnym składnikiem kamieni struwitowych. Wraz z niską wartością RSS, karma Royal Canin Veterinary Feline Urinar S/O może przyczynić się do stworzenia środowiska moczu, które jest niekorzystne dla powstawania kamieni struwitowych. Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O w skrócie: Dietetyczna pełnoporcjowa karma dla kotów rozpuszczająca kamienie struwitowe lub ograniczająca nawroty kamieni struwitowych. Właściwości zakwaszające mocz: wspomagają rozpuszczanie istniejących kamieni struwitowych i utrzymanie optymalnego pH moczu. Niska zawartość magnezu: naturalny składnik kamieni struwitowych. Niski RSS i rozcieńczenie moczu: może sprzyjać powstawaniu nienasyconego środowiska moczu, które jest niekorzystne dla powstawania kamieni struwitowych. Idealne trawienie: wysoko strawne białka L.I.P. mogą wspomagać bezpieczeństwo trawienia. Specjalna formuła może wspomagać prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Szukasz odpowiedniej karmy mokrej dla tej linii? Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O w sosie Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O, w musie Zooplus.plПоскаржитись | 265 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Urinary S/O 7 kgROYAL CANIN Urinary S/O wspiera zdrowie układu moczowego Twojego kota Rozpuszczanie struwitu Mieszanka składników odżywczyc... щеh zawarta w tej formule pomaga rozpuszczać kryształy i kamienie struwitowe, które mogą tworzyć się w pęcherzu. Rozcieńczanie moczu Ta karma rozcieńcza mocz kota, utrudniając tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 229 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Urinary S/O 7kg - sucha karma dla kotaBiałko: 34,5%EAN: 3182550859554Ef Akces-markt.plПоскаржитись | 315 zł |
Royal Canin VD Cat Urinary S/O 7 kg | 278 zł |
ще 7 пропозицій
Серія Royal Canin Vet Diet (лікувальні)Порівняти в таблиці →
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, птиця, пшеничне борошно, тунець, соняшникова олія, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, тапіока, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 173 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 193 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 14 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка 4%, свинина, злаки, олії та жири, суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 9 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 94 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: рис, протеїни, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 66 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, свиняча печінка, кукурудза, рис, соняшникова олія, риб'ячий жир, суперпреміум
від 72 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: свинина, птиця, пшеничне борошно, тунець, соняшникова олія, суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, від ожиріння, для нирок, в составе: птах, кукурудза, рис, глютен, жири, пшениця, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 66 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 7 років, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молюски і ракоподібні, білки, суперпреміум
від 213 zł
вологий корм, 0.19 кг, 12 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: печінка, свинина, птиця, крохмаль, целюлоза, жир, білок, олія, таурин, суперпреміум
від 49 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо і субпродукти, молюски і ракоподібні, злаки, дріжджі, суперпреміум
від 68 zł
ласощі, снеки, 0.04 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, в составе: гліцерин, курячий білок, борошно, печінка птиці, суперпреміум
Свідчення:
- Розчинення струвитов
- Профілактика рецидивів уролітіазу, що викликається струвитами і оксалатами кальцію
- Вагітність, лактація, зростання
- Хронічна ниркова недостатність
- Метаболічний ацидоз
- Серцева недостатність
- Гіпертонія
- Застосування лікарських препаратів, які використовуються для підкислення сечі
Модификації Royal Canin Urinary S/O
Ціни на Royal Canin Urinary S/O |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary S/O 400 g | від 21 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Urinary S/O 1.5 kg | від 62 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Urinary S/O 3.5 kg | від 130 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Urinary S/O 7 kg | від 229 zł | 15 пропозицій | ||
Royal Canin Urinary S/O 9 kg | від 304 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 275 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 9 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 243 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо курки та індички, злаки, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 140 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум