Karma dla kotów Royal Canin Urinary S/O 7 kg
Royal Canin Urinary S/O 7 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Urinary S/O 7 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROYAL CANIN Urinary S/O 7kg - sucha karma dla kotaSpecyfikacja Waga produktu 7 kg Specyficzne potrzeby zwierzęcia Kontrola dróg moczowych Zawiera witaminy Wi... więcejtamina B6 Zawiera witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Witamina A Wiek zwierzęcia Dorosły Efekty zdrowotne Zdrowie dróg moczowych Zawiera przeciwutleniac ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 370 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O - 7 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Szczególnie koty często cierpią z powodu chorób układu moczowego. Należy do nich tworzenie się kamieni struwitowych. Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O to zbilansowana dietetyczna karma sucha, która może być stosowana jako wsparcie dla Twojego kota z zaburzeniami dolnych dróg moczowych. Właściwości dietetycznej karmy dla kotów polegające na zakwaszaniu moczu mogą pomóc w rozpuszczaniu istniejących kamieni struwitowych. Jest to karma również uboga w magnez, który jest naturalnym składnikiem kamieni struwitowych. Wraz z niską wartością RSS, karma Royal Canin Veterinary Feline Urinar S/O może przyczynić się do stworzenia środowiska moczu, które jest niekorzystne dla powstawania kamieni struwitowych. Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O w skrócie: Dietetyczna pełnoporcjowa karma dla kotów rozpuszczająca kamienie struwitowe lub ograniczająca nawroty kamieni struwitowych. Właściwości zakwaszające mocz: wspomagają rozpuszczanie istniejących kamieni struwitowych i utrzymanie optymalnego pH moczu. Niska zawartość magnezu: naturalny składnik kamieni struwitowych. Niski RSS i rozcieńczenie moczu: może sprzyjać powstawaniu nienasyconego środowiska moczu, które jest niekorzystne dla powstawania kamieni struwitowych. Idealne trawienie: wysoko strawne białka L.I.P. mogą wspomagać bezpieczeństwo trawienia. Specjalna formuła może wspomagać prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Szukasz odpowiedniej karmy mokrej dla tej linii? Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O w sosie Royal Canin Veterinary Feline Urinary S/O, w musie Zooplus.plZłóż skargę | 265 zł |
ROYAL CANIN Veterinary Urinary S/O 7 kgROYAL CANIN Urinary S/O wspiera zdrowie układu moczowego Twojego kota Rozpuszczanie struwitu Mieszanka składników odżywczyc... więcejh zawarta w tej formule pomaga rozpuszczać kryształy i kamienie struwitowe, które mogą tworzyć się w pęcherzu. Rozcieńczanie moczu Ta karma rozcieńcza mocz kota, utrudniając tworzenie się kamieni struwitowych i szczawianowo-wa Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 229 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Urinary S/O 7kg - sucha karma dla kotaBiałko: 34,5%EAN: 3182550859554Ef Akces-markt.plZłóż skargę | 315 zł |
Royal Canin VD Cat Urinary S/O 7 kg | 278 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Vet Diet (lecznicze)Porównaj w tabeli →
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: wieprzowina, drób, mąka pszenna, tuńczyk, olej słonecznikowy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 173 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 193 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 14 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak 4%, wieprzowina, zboża, oleje i tłuszcze, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 94 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 30 zł
sucha karma, 0.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 48 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 48 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: kurczak, wątróbka wieprzowa, kukurydza, ryż, olej słonecznikowy, olej rybny, super premium
od 257 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia, białko, olej, błonnik, tłuszcze, cykoria, maltodekstryna, super premium
od 171 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: ryż, białka, warzywa, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 89 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: drób, białko, błonnik, ryż, tłuszcze, mąka, pszenica, dodatki, składniki mineralne, super premium
od 111 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: lecznicza, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, drób, białka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 150 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: skrobia, białko, olej, błonnik, tłuszcze, cykoria, maltodekstryna, super premium
od 275 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
Wskazania:
- Rozpuszczanie struwitu
- Zapobieganie nawrotom kamicy moczowej wywołanej przez struwit i szczawian wapnia
- Ciąża, laktacja, wzrost
- Przewlekłą niewydolność nerek
- Kwasica metaboliczna
- Niewydolność serca
- Nadciśnienie
- Stosowanie leków stosowanych do zakwaszania moczu
Modyfikacje Royal Canin Urinary S/O
Ceny na Royal Canin Urinary S/O |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary S/O 400 g | od 21 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 1.5 kg | od 62 zł | 13 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 3.5 kg | od 130 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 7 kg | od 229 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Urinary S/O 9 kg | od 304 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 275 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 243 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, mięso z kurczaka i indyka, zboża, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 330 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 140 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium