Корм для кішок Royal Canin Mother and Babycat 400 g (25440040R0)
Royal Canin Mother and Babycat 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Mother and Babycat 400 g
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla nowonarodzonych kociąt i kotów Royal Canin Mother & BaSucha karma dla kotów w okresie ciąży i laktacji oraz dla kociąt od 1 do 4 miesiąca życia. U kociąt, wraz z pojawieniem się p... щеierwszych ząbków, pozwala na komfortowe przejście z mleka matki na pokarm stały, unikając przy tym rozstrojów trawiennych. Skutecznie przyczynia się do powstania własnego silnego układu odpornościowego oraz utrzymania naturalnych mechanizmów obronnych organizmu. Optymalna równowaga niezbędnych składników odżywczych tworzy formułę, którą kocięta instynktownie preferują.Kocię Rozetka.plПоскаржитись | 22 zł |
ROYAL CANIN Mother & Babycat 400 gDlaczego specjalna karma dla kotnych kotek i młodych kotów? Ciężarne kotki lub te, które w ostatnim czasie wydały miot, m... щеają specjalne potrzeby dietetyczne. Dlatego ważne jest, aby one i ich kocięta otrzymały odpowiednie wsparcie żywieniowe, żeby zapewnić długotrwałe zdrowie matek i jak najlepszy start dla ich kociąt. Karma ROYAL CANIN Mother & Babycat jest dostosowana specjalnie do potrzeb żywieniowych kotek i ich kociąt. Jest ona odpowiednia dla kotnych lub karmiących kotek oraz dla kociąt w wieku od 1 do 4 miesięcy w pierwszym roku życia. Kocięta przyjmują specjalne substancje z mleka matki wkrótce po urodzeniu. Za pomocą tak zwanej siary matka przekazuje swoim kociętom przeciwciała, które nabyła w ciągu swojego życia. Od 4 do 12 miesięcy po urodzeniu naturalna odporność kociąt zapewniana z siary matki stopniowo maleje. Ponieważ kocięta tracą zdolność trawienia laktozy, nadszedł czas, aby rozpocząć proces odsadzania i ułatwić im przejście na pokarm stały. ROYAL CANIN Mother & Babycat zawiera opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 21 zł |
Royal Canin Mother & Babycat - 400 gKarma Royal Canin Mother Babycat została specjalnie opracowana, aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie energetyczne kotów pod... щеkoniec ciąży i w okresie laktacji. Wspomaga również optymalny rozwój kociąt do 4 miesiąca życia. Dzięki sprawdzonemu kompleksowi witamin C i E, karma Royal Canin Mother Babycat przyczynia się do rozwoju układu odpornościowego kociąt. Formuła została dodatkowo wzbogacona o kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA), aby wspierać prawidłowy rozwój mózgu i wzroku u kociąt. Dzięki połączeniu dobroczynnych prebiotyków (MOS) i lekkostrawnych białek karma pomaga również zrównoważyć florę jelitową, wspierając funkcjonowanie układu pokarmowego. Royal Canin Mother Babycat w skrócie: Kompletna karma dla ciężarnych kotek i kociąt od 1 do 4 miesiąca życia. Zwiększona zawartość kalorii: wspiera wysokie zapotrzebowanie na energię u matki i wczesny wzrost kociąt. Wsparcie układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 23 zł |
Royal Canin Baby Cat 36 0,4kgRoyal Canin Baby Cat 36 0,4kg
Pełnoporcjowa zbilansowana karma dla kotów - Dla kotek w okresie ciąży i laktacji oraz dla ko... щеciąt w pierwszym etapie wzrostu (od 1 do 4 miesiąca życia) i w okresie odsadzania. Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 38 zł |
Royal Canin Mother & Babycat 34 0,4kgAkces-markt.pl Поскаржитись | 30 zł |
ще 6 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 86 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, екстракти білків, суперпреміум
Модификації Royal Canin Mother and Babycat
Ціни на Royal Canin Mother and Babycat |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mother and Babycat 400 g | від 21 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Mother and Babycat 2 kg | від 90 zł | 12 пропозицій | ||
Royal Canin Mother and Babycat 4 kg | від 155 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Mother and Babycat 10 kg | від 380 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 45 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, тапіока, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум