Корм для кішок Royal Canin Persian Adult 2 kg
Royal Canin Persian Adult 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Persian Adult 2 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Royal Canin Persian Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy perskiej 2kSucha karma dla dorosłych kotów rasy perskiej. Koty perskie charakteryzują się długą i gęstą sierścią. Dlatego wymagają więks... щеzych poziomów składników pokarmowych odpowiedzialnyc Miskakarmy.plПоскаржитись | 144 zł |
Royal Canin Persian Adult - 2 kgJedyna w swoim rodzaju sierść w ponad 300 odcieniach to cecha charakterystycz Zooplus.plПоскаржитись | 88 zł |
ROYAL CANIN Persian Adult 2 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kotów perskich? Przodkowie kota perskiego byli wysoko cenieni we wszystkich reg... щеionach starożytnej Europy – nawet przez królów. Dziś kot perski jest traktowany jako szlachetny, sympatyczny kot o łagodnej osobowości i wyjątkowej, bujnej sierści. Kot perski ma długą, przepiękną sierść z gęstym podszerstkiem – w rzeczywistości jest to najdłuższe i najgęstsze futro wśród wszystkich ras kotów. Dlatego ważne jest, aby spożywał on substancje odżywcze dzięki pokarmie, która wspomaga zdrowie skóry i sierści. Z tego powodu karma dla kotów ROYAL CANIN Persian Adult zawiera ekskluzywny kompleks substancji odżywczych, który wspomaga funkcję ochronną skóry i przyczynia się do zachowania zdrowia skóry i sierści. Ze względu na długie futro koty perskie mają tendencję do tworzenia kul włosowych, co może prowadzić do zaburzeń trawienia. Dzięki karmie dla kotów ROYAL CANIN Persian Adult możesz temu przeciwdziałać: Pomaga w naturalny sposób pozbywać się luźnych, połkniętych włosów, kontrolować tworzenie się kul włosowych i w naturalny sposób stymulować transport treści jelitowej poprzez wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 84 zł |
Royal Canin Persian Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy perskiej 2 | 104 zł |
ROYAL CANIN Persian Adult 2 kg karma sucha dla kotów dorosłych rasy perski
Przodkowie współczesnych kotów perskich cenione były w całej starożytnej Europie – nawet przez rody królewskie. Obecnie kot... щеy te cenione są za swój łagodny charakter i wyjątkowo imponującą sierść.Koty perskie mają długą sierść z grubym podszerstkiem – to jedyna długowłosa rasa kotów. Dlatego wymagają większych poziomów składników pokarmowych odpowiedzialnyc Fera.plПоскаржитись | 113 zł |
Royal Canin Persian Adult - 2 kgJedyna w swoim rodzaju sierść w ponad 300 odcieniach to cecha charakterystycz Bitiba.plПоскаржитись | 87 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN Persian Adult, 2 kg.zbilansowana, sucha karma dla kotów dorosłych rasy Pers stworzona na bazie najwyższej jakości składników poprawia kondycję si... щеerści zastosowane w karmie włókn... EmpikПоскаржитись | 102 zł |
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 149 zł
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: регдол, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, Зернові, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 332 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 301 zł
сухий корм, 10 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 155 zł
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 58 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: перська, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: регдол, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: білок птиці, Зернові, жири, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 153 zł
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 104 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 10 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 52 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
від 106 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
Модификації Royal Canin Persian Adult
Ціни на Royal Canin Persian Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Persian Adult 400 g | від 19 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Persian Adult 2 kg | від 84 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin Persian Adult 4 kg | від 153 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin Persian Adult 10 kg | від 277 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 82 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, рисовий протеїн, гідролізат курячої печінки, соєва олія, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: індичка, курка, овочі, качка, яйце, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, білок качки, м'ясо птиці, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для імунної системи, для нирок, в составе: тунець, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: індичка, суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: рис, курка, риба, жир, овес, яєчний порошок, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо ягня, м'ясо птиці, злаки, риба, яйця, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, яйця, печінка курки, оселедець, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, фрукти, печінка птиці, яйця, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, злаки, протеїни, риба, овочі, суперпреміум