Karma dla kotów Royal Canin Persian Adult 2 kg
Royal Canin Persian Adult 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Persian Adult 2 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Persian Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy perskiej 2kSucha karma dla dorosłych kotów rasy perskiej. Koty perskie charakteryzują się długą i gęstą sierścią. Dlatego wymagają więks... więcejzych poziomów składników pokarmowych odpowiedzialnyc Miskakarmy.plZłóż skargę | 144 zł |
Royal Canin Persian Adult - 2 kgJedyna w swoim rodzaju sierść w ponad 300 odcieniach to cecha charakterystycz Zooplus.plZłóż skargę | 88 zł |
ROYAL CANIN Persian Adult 2 kgDlaczego warto podawać specjalną karmę dla kotów perskich? Przodkowie kota perskiego byli wysoko cenieni we wszystkich reg... więcejionach starożytnej Europy – nawet przez królów. Dziś kot perski jest traktowany jako szlachetny, sympatyczny kot o łagodnej osobowości i wyjątkowej, bujnej sierści. Kot perski ma długą, przepiękną sierść z gęstym podszerstkiem – w rzeczywistości jest to najdłuższe i najgęstsze futro wśród wszystkich ras kotów. Dlatego ważne jest, aby spożywał on substancje odżywcze dzięki pokarmie, która wspomaga zdrowie skóry i sierści. Z tego powodu karma dla kotów ROYAL CANIN Persian Adult zawiera ekskluzywny kompleks substancji odżywczych, który wspomaga funkcję ochronną skóry i przyczynia się do zachowania zdrowia skóry i sierści. Ze względu na długie futro koty perskie mają tendencję do tworzenia kul włosowych, co może prowadzić do zaburzeń trawienia. Dzięki karmie dla kotów ROYAL CANIN Persian Adult możesz temu przeciwdziałać: Pomaga w naturalny sposób pozbywać się luźnych, połkniętych włosów, kontrolować tworzenie się kul włosowych i w naturalny sposób stymulować transport treści jelitowej poprzez wyselekcjonowan Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 84 zł |
Royal Canin Persian Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy perskiej 2 | 104 zł |
ROYAL CANIN Persian Adult 2 kg karma sucha dla kotów dorosłych rasy perski
Przodkowie współczesnych kotów perskich cenione były w całej starożytnej Europie – nawet przez rody królewskie. Obecnie kot... więcejy te cenione są za swój łagodny charakter i wyjątkowo imponującą sierść.Koty perskie mają długą sierść z grubym podszerstkiem – to jedyna długowłosa rasa kotów. Dlatego wymagają większych poziomów składników pokarmowych odpowiedzialnyc Fera.plZłóż skargę | 113 zł |
Royal Canin Persian Adult - 2 kgJedyna w swoim rodzaju sierść w ponad 300 odcieniach to cecha charakterystycz Bitiba.plZłóż skargę | 84 zł |
Karma dla kota ROYAL CANIN Persian Adult, 2 kg.zbilansowana, sucha karma dla kotów dorosłych rasy Pers stworzona na bazie najwyższej jakości składników poprawia kondycję si... więcejerści zastosowane w karmie włókn... EmpikZłóż skargę | 102 zł |
Seria Royal Canin Breed Nutrition (dla kotów czystorasowych)Porównaj w tabeli →
od 140 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 295 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: sfinks, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 91 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: bengalska, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: białka, pszenica, tłuszcze, gluten, kukurydza, ryż, olej, super premium
od 281 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: perska, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: ragdoll, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, zboża, tłuszcze, witaminy, minerały, super premium
od 153 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 98 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 98 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 30 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 283 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
Modyfikacje Royal Canin Persian Adult
Ceny na Royal Canin Persian Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Persian Adult 400 g | od 19 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Persian Adult 2 kg | od 84 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Persian Adult 4 kg | od 153 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Persian Adult 10 kg | od 277 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 82 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, białko ryżowe, idrolizat wątroby drobiowej, olej sojowy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 1.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: indyk, kurczak, warzywa, kaczka, jajko, super premium
od 79 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kaczka białko, drób, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 85 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, jajka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: tuńczyk, super premium
od 90 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, tuńczyk, wołowina, białka, warzywa, super premium
od 60 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: indyk, super premium
od 91 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: ryż, kurczak, ryby, tłuszcz, owies, proszek jajeczny, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: drób, zboża, jajka, wątróbka drobiowa, śledź, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 82 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: jagnięcina, drób, zboża, ryby, jajka, super premium
od 82 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, ryby, owoce, wątróbka drobiowa, jaja, super premium
od 79 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, zboża, białka, ryby, warzywa, super premium