Корм для кішок Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g
Відео 1Фото 7 |
Закрити
Шапка
Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla kotów ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 0,4 kg (3182550Kompletna sucha karma dla kociąt brytyjskich krótkowłosych do 12 miesiąca życia.Z dostosowaną zawartością białka i dokładnie... щеzbilansowaną zawartością witamin i minerałów, które wspomagają rozwój zdrowych mięśni i kości, zapewniających zdrowy wzrost. Wysokostrawne białko (LIP*) i prebiotyki, które pomagają utrzymać równowagę flory jelitowej. *LIP: białka wyselekcjonowan Rozetka.plПоскаржитись | 24 zł |
Royal Canin British Shorthair Kitten 0,4kgRoyal Canin British Shorthair Kitten 0,4kg
Rozwiąza Sklepdaglezja.plПоскаржитись | 38 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 400 gFaza wzrostu kota brytyjskiego krótkowłosego to czas wielkich zmian i nowych odkryć. Aby rozwijać silną i muskularną sylwetkę... ще, Państwa kociak potrzebuje odpowiedniego wsparcia żywieniowego. Dlaczego krótkowłose kocięta brytyjskie powinny jeść specjalną karmę? Karma ROYAL CANIN British Shorthair Kitten jest specjalnie dostosowana do wyjątkowych potrzeb żywieniowych kotów brytyjskich krótkowłosych. Zapewnia im najlepszy możliwy start w życiu i drogę do zdrowego rozwoju, aż do dorosłego wieku. Typowe cechy kota brytyjskiego krótkowłosego to spokojny charakter i tendencja do nadwagi. Dlatego specjalnie dobrany pokarm jest kluczowym czynnikiem dla zdrowego wzrostu kotów tej rasy. Karma ROYAL CANIN British Shorthair Kitten cechuje się odpowiednio dobraną zawartością białek oraz dokładnie zbilansowaną zawartością witamin i minerałów, które wspomagają harmonijny rozwój mięśni i kości w procesie wzrostu. Układ odpornościowy brytyjskiego kotka krótkowłosego znajduje się jeszcze w trakcie rozwoju, dlatego też potrzebuje dodatkowego wsparcia w postaci pożywienia. Opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 27 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 400 g karma sucha dla kociąt, do 12 mOkres wzrostu to czas pełen wyzwań, odkrywania nowych rzeczy i miejsc. Aby rozwinąć muskulaturę charakterystycz Fera.plПоскаржитись | 30 zł |
Royal canin RC cat KITTEN BRITISH shorthair - 400g | 30 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 400g karma sucha dla koci | 29 zł |
Karma dla kociąt ROYAL CANIN British Shorthair Kitten, 400 g.pełnowartościow EmpikПоскаржитись | 29 zł |
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 91 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 10 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: перська, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Відеоогляди
Модификації Royal Canin British Shorthair Kitten
Ціни на Royal Canin British Shorthair Kitten |
---|---|---|---|---|
Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g | від 24 zł | 7 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Kitten 2 kg | від 89 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Kitten 10 kg | від 313 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 22 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, рис, журавлина, лосось, жир, білки, мінерали, суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: курка, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, печінка птиці, яйця, риба, протеїни, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: м'ясо курки і субпродукти, індички, куряча печінка, борошно риби, рис, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: курка, рис, жири, риба, кукурудза, яєчний порошок, суперпреміум
від 16 zł
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 15 zł
сухий корм, 0.8 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: курка, білок птиці, пшениця, жир, клітковина, борошно, крохмаль, суперпреміум
від 31 zł
сухий корм, 0.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, гіпоалергенний, в составе: борошно, рис, жир, печінка птиці, дріжджі, хлорид натрію, вітаміни, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 35 zł
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м’ясо, овочі, фрукти, суперпреміум