Karma dla kotów Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 0,4 kg (3182550Kompletna sucha karma dla kociąt brytyjskich krótkowłosych do 12 miesiąca życia.Z dostosowaną zawartością białka i dokładnie... więcejzbilansowaną zawartością witamin i minerałów, które wspomagają rozwój zdrowych mięśni i kości, zapewniających zdrowy wzrost. Wysokostrawne białko (LIP*) i prebiotyki, które pomagają utrzymać równowagę flory jelitowej. *LIP: białka wyselekcjonowan Rozetka.plZłóż skargę | 24 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 400 gFaza wzrostu kota brytyjskiego krótkowłosego to czas wielkich zmian i nowych odkryć. Aby rozwijać silną i muskularną sylwetkę... więcej, Państwa kociak potrzebuje odpowiedniego wsparcia żywieniowego. Dlaczego krótkowłose kocięta brytyjskie powinny jeść specjalną karmę? Karma ROYAL CANIN British Shorthair Kitten jest specjalnie dostosowana do wyjątkowych potrzeb żywieniowych kotów brytyjskich krótkowłosych. Zapewnia im najlepszy możliwy start w życiu i drogę do zdrowego rozwoju, aż do dorosłego wieku. Typowe cechy kota brytyjskiego krótkowłosego to spokojny charakter i tendencja do nadwagi. Dlatego specjalnie dobrany pokarm jest kluczowym czynnikiem dla zdrowego wzrostu kotów tej rasy. Karma ROYAL CANIN British Shorthair Kitten cechuje się odpowiednio dobraną zawartością białek oraz dokładnie zbilansowaną zawartością witamin i minerałów, które wspomagają harmonijny rozwój mięśni i kości w procesie wzrostu. Układ odpornościowy brytyjskiego kotka krótkowłosego znajduje się jeszcze w trakcie rozwoju, dlatego też potrzebuje dodatkowego wsparcia w postaci pożywienia. Opatentowany kompleks przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 27 zł |
ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 400 g karma sucha dla kociąt, do 12 mOkres wzrostu to czas pełen wyzwań, odkrywania nowych rzeczy i miejsc. Aby rozwinąć muskulaturę charakterystycz Fera.plZłóż skargę | 30 zł |
Royal canin RC cat KITTEN BRITISH shorthair - 400g | 30 zł |
Royal Canin British Shorthair Kitten 0,4kgRoyal Canin British Shorthair Kitten 0,4kg
Rozwiąza Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 38 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN British Shorthair Kitten 400g karma sucha dla koci | 29 zł |
Karma dla kociąt ROYAL CANIN British Shorthair Kitten, 400 g.pełnowartościow EmpikZłóż skargę | 29 zł |
Seria Royal Canin Breed Nutrition (dla kotów czystorasowych)Porównaj w tabeli →
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 295 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: sfinks, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 295 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 91 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 100 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: bengalska, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: białka, pszenica, tłuszcze, gluten, kukurydza, ryż, olej, super premium
od 146 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 281 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: ragdoll, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, zboża, tłuszcze, witaminy, minerały, super premium
od 332 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 301 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, tłuszcze zwierzęce, pszenica, błonnik, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: perska, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 26 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: ragdoll, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, zboża, tłuszcze, witaminy, minerały, super premium
od 153 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 104 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 106 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
Wideo recenzje
Modyfikacje Royal Canin British Shorthair Kitten
Ceny na Royal Canin British Shorthair Kitten |
---|---|---|---|---|
Royal Canin British Shorthair Kitten 400 g | od 24 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin British Shorthair Kitten 2 kg | od 89 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin British Shorthair Kitten 10 kg | od 313 zł | 14 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak, ryż, żurawina, łosoś, tłuszcz, białko, minerały, super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, warzywa, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wątróbka drobiowa, jaja, ryby, białka, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: mięso i podroby z kurczaka, indyk, wątróbka drobiowa, mąka rybna, ryż, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcze, ryby, kukurydza, proszek jajeczny, super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 15 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, opieka dentystyczna, v sostave: kurczak, białko drobiowe, pszenica, tłuszcz, błonnik, mąka, skrobia, super premium
od 31 zł
sucha karma, 0.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: mąka, ryż, tłuszcz, wątróbka drobiowa, drożdże, chlorek sodu, witaminy, super premium
od 29 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 35 zł
sucha karma, 0.34 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso, warzywa, owoce, super premium