Karma dla kotów Royal Canin Sphynx Adult 10 kg (25561000R0)
Zdjęcia 7 |
Royal Canin Sphynx Adult 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Sphynx Adult 10 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla dorosłych kotów Royal Canin Sphynx Adult 10 kg (3182550758Sucha karma dla dorosłych kotów rasy Sfinks powyżej 12 miesiąca życia. Zaspokaja zwiększone zapotrzebowanie na energię do pra... więcejwidłowej termoregulacji. Wspiera zdrowie układu serca. Kształt krokieta dopasowuje się do szczęk i zachęca do żucia. Pomaga to w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Niezawodnie chroni i pielęgnuje skórę. Wspiera zdrowie układu moczowego i nerek. Rozetka.plZłóż skargę | 339 zł |
Royal Canin Sphynx Adult - 10 kgZe swym prawie bezwłosym ciałem i imiennikiem pochodzącym ze starożytnego Egiptu ten egzotyczny kot jest przedstawiciele Zooplus.plZłóż skargę | 310 zł |
ROYAL CANIN Sphynx Adult 10 kgDlaczego warto stosować specjalną karmę dla kotów rasy sfinks? Sfinksy są fascynującą rasą. Przyciągają uwagę swoją egzoty... więcejczną, smukłą, bezwłosą sylwetką, a są przy tym często o wiele cięższe, niż się wydaje. Karma ROYAL CANIN Sphynx Adult jest specjalnie dostosowana do potrzeb żywieniowych tej interesującej rasy. Jest ona odpowiednia dla kotów rady sfinks od 12. miesiąca życia i dostarcza im wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. Koty rasy sfinks, bezwłose na całym ciele, cechują się szczególnie intensywną przemianą materii, która pomaga w regulowaniu temperatury ciała. Wysoka kaloryczność i zawartość tłuszczu w recepturze ROYAL CANIN Sphynx Adult jest idealnie dostosowana do zwiększonego zapotrzebowania energetycznego tej rasy. Zrównoważona zawartość minerałów wspomaga z kolei funkcje dróg moczowych. Skóra sfinksów jest wyjątkowa, gdyż — nie licząc króciutkiego puchu — nie pokrywa jej sierść. Jedną z najważniejszych funkcji skóry jest ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, którą w przypadku pozostałych ras pełni kocie futro. Wyjątkowy kompleks substancji odżywczych w karmie dla kotów ROYAL CANIN Sphynx Adult wspomaga funkcję ochronną skóry. Wzbogacenie receptury o kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6 pomaga zachować zdrową skórę. Świadome odżywianie odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowej pracy serca. Z tego powodu karma ROYAL CANIN Sphynx Adult zawiera taurynę, EPA i DHA (kwasy tłuszczowe omega 3), które wspomagają zdrowe funkcjonowanie serca. Specjalnie opracowane, trójkątne krokiety są dostosowane do szerokich pyszczków kotów rasy sfinks. Stymulują one intensywne żucie i tym samym wspomagają higienę zębów i jamy ustnej. Gwarancja jakości ROYAL CANIN Wszystkie produkty ROYAL CANIN przechodzą szczegółową kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i spełnić indywidualne potrzeby żywieniowe kota, zgodnie z jego stylem życia. Oznacza to, że karma ROYAL CANIN Sphynx Adult to wartościowa i zbilansowana karma dla Państwa kota. Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 295 zł |
ROYAL CANIN Sphynx Adult karma sucha dla kotów dorosłych rasy sfinks 10 kgSucha karma stworzona specjalnie dla kotów rasy sinks.
Sfinksy to fascynująca rasa. Ich niespotykany wygląd jednych zachwyca,... więceju drugich wywołuje zdziwienie. Mimo że wydają się małymi kotami, ich ciężar może zdziwić. ROYAL CANIN® Sphynx Adult to karma opracowana specjalnie dla kotów rasy sfinks. Karma dostarcza wszystkich niezbędnych składników pokarmowych wspierających organizm kotów rasy sfinks, powyżej 12 miesiąca życia.Z powodu braku owłosienia koty rasy sfinks potrzebują karmy wysokoenergetyc Fera.plZłóż skargę | 339 zł |
Royal Canin Sphynx Adult - 10 kgZe swym prawie bezwłosym ciałem i imiennikiem pochodzącym ze starożytnego Egiptu ten egzotyczny kot jest przedstawiciele Bitiba.plZłóż skargę | 298 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Royal Canin Breed Nutrition (dla kotów czystorasowych)Porównaj w tabeli →
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 281 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: sfinks, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 295 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 100 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: bengalska, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: białka, pszenica, tłuszcze, gluten, kukurydza, ryż, olej, super premium
od 330 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 281 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: drób, kukurydza, ryż, tłuszcze zwierzęce, pszenica, błonnik, super premium
od 19 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 173 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 3. miesiąca, kocięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 58 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: perska, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 79 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: ragdoll, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: białko drobiowe, zboża, tłuszcze, witaminy, minerały, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 104 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, super premium
od 106 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, poroda: perska, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 52 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., poroda: Maine Coon, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: mięso i podroby, zboża, ryby i podroby rybne, białka, super premium
Modyfikacje Royal Canin Sphynx Adult
Ceny na Royal Canin Sphynx Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sphynx Adult 400 g | od 19 zł | 4 oferty | ||
Royal Canin Sphynx Adult 2 kg | od 80 zł | 12 oferty | ||
Royal Canin Sphynx Adult 10 kg | od 281 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso rybne, białka, drób, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 277 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: perska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: drób, ryż, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 218 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: jagnięcina, ryż, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 195 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 239 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, zboża, witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, przeciwutleniacze, super premium
od 179 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 198 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 295 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: Maine Coon, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 330 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 302 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, v sostave: kurczak 22%, wieprzowina, mąka, skrobia, łosoś, tłuszcz, jajko, super premium
od 250 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium