Karma dla kotów Royal Canin Urinary Care 2 kg
Zdjęcia 10 |
Royal Canin Urinary Care 2 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Urinary Care 2 kg
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Urinary Care 2 kg (3182550842938) (18000Sucha karma dla dorosłych kotów od 12 miesiąca życia dla utrzymania zdrowego układu moczowego. Udowodniono, że skutecznie zmn... więcejiejsza ryzyko powstawania kamieni. Utrzymuje zdrowe stężenie składników mineralnych w moczu, reguluje ich równowagę i utrzymuje niski poziom pH, co skutkuje mniejszą koncentracją moczu. Zapobiega to tworzeniu się kamieni. Rozetka.plZłóż skargę | 101 zł |
Royal Canin Urinary Care sucha karma dla kota - ochrona dolnych dróg moczoRoyal Canin Urinary Care - sucha karma dla kotów Royal Canin Urinary Care - produkt od Royal Canin. Marka od kilkudziesięciu... więcejlat specjalizuje się w wytwarzaniu pokarmów dla zwierząt domowych. Bez wątpienia tak ogromne doświadczenie pozwala tworzyć produkty oparte na ogromnej wiedzy. Producent współpracuje z weterynarzami, dietetykami oraz behawiorystami. Dzięki temu tworzy karmy precyzyjnie dopasowane do potrzeb zwierząt. Ze względu na szczególną dbałość o jakość surowców Royal Canin szczyci się wytwarzaniem produktów bezpiecznych i wysokiej jakości, które spełniają wysokie standardy żywieniowe. Sucha karma dla kotów Royal Canin Urinary Care Doskonale zbilansowana karma Urinary Care została stworzona specjalnie dla kotów, które mają problem z drogami moczowymi. Dlatego specjalnie dobrane składniki pomagają chronić układ moczowy kota. Receptura charakteryzuje się odpowiednią koncentracją soli mineralnych. Dzięki temu pozwala ograniczyć ich koncentracje w moczu i wspiera ochronę dolnych dróg moczowych. Dodatkowo formuła obniża pH moczu do optymalnego poziomu. Dzięki temu tworzy środowisko niesprzyjające powstawaniu kamieni moczowych. Również większe dzienne spożycie wody wpływa na zdrowie układu moczowego. Karma przeznaczona jest dla dorosłych kotów niewymagających opieki weterynaryjnej. Urinary Care jest dostępna także w formie mokrej, w postaci smakowitych kawałków w sosie. Główne cechy Royal Canin dla dorosłych kotów odpowiedni poziom składników mineralnych. Zalety karmy Royal Canin ochrona układu moczowego obniża pH moczu pomaga zwiększyć spożycie wody. Dostępne opakowania 2kg, 4kg, 10kg Inne specjalistyczne produkty dla kotów znajdziesz tutaj - Kot - dieta specjalna Pamiętaj, że więcej informacji na temat promocji i wyjątkowych ofert znajdziesz na naszych kanałach społecznościowy Miskakarmy.plZłóż skargę | 151 zł |
Royal Canin Urinary Care - 2 kgPyszny smak kurczaka przyciąga do miski każdego kota! Ale smak to nie wszystko - karma Royal Canin Urinary Care została specj... więcejalnie opracowana, aby wspierać prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Zawiera kontrolowaną zawartość składników mineralnych, które mogą wspierać prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych i wraz z regulującą wartością pH przyczyniają się do tworzenia optymalnego środowiska moczu. Sukces potwierdził słuszność tej formuły: wewnętrzne badanie przeprowadzone przez Royal Canin wykazało, że karma ta może wspierać funkcjonowanie dróg moczowych u kotów uczestniczących w badaniu w ciągu zaledwie 10 dni. Royal Canin Urinary Care w skrócie: Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Zbilansowana formuła: specjalnie opracowana, aby wspierać idealne środowisko moczowe dla prawidłowego funkcjonowania układu moczowego. Wysoka akceptacja: szczególnie smaczne krokiety w naturalny sposób wspierają mięśnie szczęki. Idealny stosunek składników mineralnych: zapewnia równowagę składników mineralnych. Regulowana wartość pH: zrównoważona zawartość składników mineralnych przyczynia się do obniżenia wartości pH w moczu. Udowodnione wyniki: może wspomagać funkcjonowanie dróg moczowych w zaledwie 10 dni (badanie wewnętrzne Royal Canin). Smakowita receptura: dla najlepszej akceptacji. Obietnica jakości Royal Canin Wszystkie produkty Royal Canin przechodzą szeroko zakrojoną kontrolę jakości, aby zapewnić optymalną jakość karmy i zaspokoić indywidualne potrzeby żywieniowe i styl życia kota. Oznacza to, że stosując karmę Royal Canin Urinary Care zapewniasz swojemu kotu wysokiej jakości, zbilansowaną dietę. Żywienie mieszane - sprytnie połączone: Aby sprostać indywidualnym preferencjom różnych kotów, karma Royal Canin Digest Sensitive jest dostępna również jako sucha karma w postaci chrupiących krokietów. Jeśli rozważasz karmienie mieszaną karmą suchą i mokrą, po prostu postępuj zgodnie z naszymi zaleceniami żywieniowymi. Zapewni to kotu odpowiednią ilość karmy mokrej i suchej. Karmę mokrą do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Urinary Care znajdziesz tutaj: Royal Canin Urinary Care w sosie Zooplus.plZłóż skargę | 90 zł |
Royal Canin Urinary Care 2kgRoyal Canin Urinary Care 2kg
Pełnoporcj Sklepdaglezja.plZłóż skargę | 139 zł |
Royal Canin Urinary Care karma sucha dla kotów dorosłych, ochrona dolnych | 131 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Royal Canin Care Nutrition (zdrowe wyżywienie)Porównaj w tabeli →
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 123 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 9 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 153 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 311 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 59 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, produkty pochodzenia roślinnego, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, błonnik, tłuszcze, olej, super premium
od 250 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 301 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 66 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: drób, białka, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 162 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
Modyfikacje Royal Canin Urinary Care
Ceny na Royal Canin Urinary Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Urinary Care 400 g | od 22 zł | 15 oferty | ||
Royal Canin Urinary Care 2 kg | od 86 zł | 14 oferty | ||
Royal Canin Urinary Care 4 kg | od 153 zł | 16 oferty | ||
Royal Canin Urinary Care 10 kg | od 311 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 118 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, łosoś, szynka, białka, warzywa, super premium
od 82 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, szynka, łosoś, białka, warzywa, super premium
od 125 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, tuńczyk, wołowina, białka, warzywa, super premium
od 127 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, minerały, olej rybny, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: kukurydza, mąka, mąka, minerały, tłuszcz, hydrolizat białka, super premium
od 134 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 136 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, mączka z tuńczyka, tłuszcz zwierzęcy, składniki mineralne, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk, białko drobiowe, ryż, gluten, pszenica, skrobia, tłuszcz, super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: biały drób, zboża, łosoś, szynka, wieprzowina, białka, warzywa, super premium
od 121 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, mączka drobiowa, kukurydza, tłuszcz, pulpa buraczana, minerały, olej rybi, super premium
od 118 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś norweski 30%, białko z tuńczyka 13%, groszek 13%, białko ziemniaczane, super premium