Корм для кішок Royal Canin Indoor 27 2 kg (25290200R0)
Фото 11 |
Royal Canin Indoor 27 2 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Indoor 27 2 kg
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla kotów domowych Royal Canin Indoor 2 kg (3182550704625) (25Sucha karma dla kotów domowych od 12 miesiąca życia do 7 lat. Poprawia pasaż jelitowy i zmniejsza objętość i zapach kału. Umi... щеarkowana zawartość tłuszczu zapewnia niezbędny poziom energii bez nadmiaru. Stymuluje eliminację kul włosowych dzięki zawartości błonnika. Wspomaga zdrowie układu moczowego i zapobiega chorobom nerek. Rozetka.plПоскаржитись | 83 zł |
Royal Canin Indoor 2 kg | 92 zł |
ROYAL CANIN Home Life Indoor 27 2 kgDlaczego specjalna karma dla kotów przebywających w domu? Koty przebywające w domu mają tendencję do mniejszej aktywności... щеfizycznej niż koty regularnie wychodzące na zewnątrz. Dlatego zbilansowana, wysokiej jakości dieta z cennymi składnikami odżywczymi jest szczególnie ważna dla optymalnego zdrowia. KarmaROYAL CANIN Indoor 27 została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach żywieniowych dorosłych kotów, które przebywają wyłącznie w domu. Brak ruchu może prowadzić do spowolnionego trawienia i nieprzyjemnego zapachu kału. Karma ROYAL CANIN Indoor 27 zawiera wysokiej jakości białka L.I.P.: wyselekcjonowan Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 74 zł |
Royal Canin Indoor - 2 kgKoty niewychodzące zwykle mniej się ruszają niż koty, które wychodzą na zewnątrz. Brak ruchu może prowadzić do spowolnienia t... щеrawienia, intensywniejsze Zooplus.plПоскаржитись | 78 zł |
Royal Canin Royal Canin Fhn indoor sterilised 27 - karma sucha dla kotów dZalety Redukcja nieprzyjemnego zapachu odchodów Umiarkowany poziom energii Zapobieganie powstawaniu kul włosowych Koty przeby... щеwające w domu są mniej aktywne od wychodzących, dlatego wymagają odpowiednio zbilansowanej karmy, pokrywającej wszystkie ich potrzeby żywieniowe. ROYAL CANIN® Indoor 27 to... Bee.plПоскаржитись | 109 zł |
ще 8 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 140 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: дорослі, літнім, призначення: для шкіри та шерсті, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 157 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, олії і жири, молюски і ракоподібні, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, олії та жири, суперпреміум
від 50 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, рибні субпродукти, злаки,, суперпреміум
від 92 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 24 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, рибні субпродукти, злаки,, суперпреміум
Модификації Royal Canin Indoor 27
Ціни на Royal Canin Indoor 27 |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Indoor 27 400 g | від 18 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Indoor 27 2 kg | від 74 zł | 14 пропозицій | ||
Royal Canin Indoor 27 4 kg | від 122 zł | 8 пропозицій | ||
Royal Canin Indoor 27 10 kg | від 252 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Indoor 27 12 kg | від 252 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 80 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, для імунної системи, для вибагливих, в составе: курка, злаки, м'ясо лося, протеїни, риба, яйця, овочі, суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 95 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для суглобів, в составе: борошно з риби 26% (10% тунець, 8% скандинавська риба, 8% лосось), рис, суперпреміум
від 82 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, фрукти, печінка птиці, яйця, суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: птах, білки, клітковина, рис, жири, борошно, пшениця, добавки, мінерали, суперпреміум
від 99 zł
сухий корм, 2.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: курка 23%, борошно індички, рис, глютен, жир, олія, морква, суперпреміум
від 60 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, від ожиріння, для суглобів, в составе: 20% зневоднена курка, рис, ячмінь, горохова борошно, цикорій, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, злаки, протеїни, риба, яйця, овочі, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум