Корм для кішок Royal Canin Kitten 4 kg
Фото 6 |
Royal Canin Kitten 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Kitten 4 kg
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla kociąt Royal Canin Kitten 4 kg (3182550702447) (2522040)Sucha karma dla kociąt do 12 miesiąca życia. Wspomaga naturalny system obronny drugiej fazy wzrostu kociąt dzięki kompleksowi... щеprzeciwutleniac Rozetka.plПоскаржитись | 202 zł |
Royal Canin Royal Canin Kitten - karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiącROYAL CANIN Kitten karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia Zalety Wzmocnienie naturalnej odporności Prawidłowy wzros... щеt Zdrowie układu pokarmowego Wzrost to kluczowy okres w życiu kota – to czas poznawania nowego otoczenia, domowników czy zwierząt już mieszkających w domu. Dlatego tak ważne... Bee.plПоскаржитись | 206 zł |
Royal Canin Kitten- sucha karma dla kotów do 12 miesiąca życia. 4 kg RCK15Sucha karma dla młodych kotów, które nie ukończyły 12 miesiąca życia. Karma Royal Canin Kitten ma specjalną formułę, bogatą... щеw składniki, które sprzyjają rozwojowi i fazie wzrostu u młodych kotów. Wspiera odporność, oraz dostarcza potrzebnej energii. Jest niezwykle smakowita i stanowi pyszny, pełnoporcjowy posiłek. Miskakarmy.plПоскаржитись | 258 zł |
Royal Canin Kitten - 4 kgGdy kocięta mają około 4 miesięcy, ich wzrost może spowolnić, ale poziom aktywności jest nie do zatrzymania! W tym czasie koc... щеięta potrzebują odpowiednich składników odżywczych dla wsparcia rozwoju kości, mięśni, narządów, układu odpornościowego i nerwowego. Karma Royal Canin for Kitten została specjalnie opracowana, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe kociąt w "fazie konsolidacji" ich wzrostu, którą przechodzą między 4 a 12 miesiącem życia. Ta dostosowana do indywidualnych potrzeb karma zawiera odpowiednio zbilansowany poziom białka, składników mineralnych i witamin, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie kociąt na energię i wspierać prawidłowy wzrost kości oraz mięśni. Zawiera również składniki odżywcze, takie jak witaminy C i E, które wspierają rozwój optymalnego układu odpornościowego kociąt. Ponadto kwasy tłuszczowe omega-3 mogą wspierać naturalny rozwój mózgu i prawidłowy wzrok. Dzięki połączeniu korzystnych prebiotyków (MOS) i lekkostrawnych białek, karma Royal Canin for Kitten pomaga również utrzymać idealną równowagę mikroflory jelitowej, co sprzyja prawidłowemu trawieniu. Royal Canin Kitten w skrócie: Specjalna sucha karma dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia. Wspomaganie wzrostu: dostosowana zawartość białka, witamin i minerałów. Rozwój układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 146 zł |
Royal Canin Kitten karma sucha dla kociąt od 4 do 12 miesiąca życia 4kg | 213 zł |
ще 10 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 90 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 59 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 380 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 122 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 12 zł
вологий корм, 0.19 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м’ясо, злаки, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 7 років, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, білки, суперпреміум
від 55 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: стерилізованим, для нирок, в составе: м'ясо і субпродукти, злаки, білки, вітаміни та мінерали, суперпреміум
Модификації Royal Canin Kitten
Ціни на Royal Canin Kitten |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Kitten 400 g | від 20 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Kitten 2 kg | від 77 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Kitten 4 kg | від 139 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Kitten 10 kg | від 275 zł | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 155 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 171 zł
сухий корм, 4.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, індичка, бобові, печінка курки, яйця, овочі, фрукти, ягоди, холістик
від 198 zł
сухий корм, 4.5 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: 6 видів риби, овочі, фрукти, вітаміни, добавки, холістик
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: лосось, курка, злаки, рис, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, преміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 50 zł
сухий корм, 2.27 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: форель, солодкий картопля, овочі, протеїни, лосось, холістик