Корм для кішок Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg (25570400R0)
Відео 1Фото 21 |
Закрити
Шапка
Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla kotów ROYAL CANIN British Shorthair 4kg (3182550756440)Sucha karma dla dorosłych kotów brytyjskich krótkowłosych od 12 miesiąca życia. Zapewnia niezbędne odżywianie dla stawów, koś... щеci i układu sercowego. Pomaga utrzymać masę mięśniową kota. Zapobiega chorobom układu moczowego i kamieniom nerkowym. Wspiera zdrową skórę i typową, gęstą sierść. Duży krokiet karmy jest zakrzywiony i dostosowany do szerokich szczęk, co ułatwia chwytanie i zachęca do żucia. Pomaga to w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Rozetka.plПоскаржитись | 165 zł |
Royal Canin British Shorthair Adult 4kgZrównowa?ona i kompletna karma dla kotów - Specjalnie dla doros?ych kotów brytyjskich krótkow?osych - Powy?ej 12 miesi?cy. Proshop.plПоскаржитись | 233 zł |
Karma Royal Canin FBN British Shorthair (4 kg )Specyfikacja Zawiera witaminy Witamina B5 Zawiera witaminy Witamina B12 Zawiera witaminy Biotyna Zawie... щеra witaminy Witamina C Zawiera witaminy Witamina B3 Zawiera witaminy Witamina B6 Zawiera witaminy Kwas foliowy Zawiera witaminy Witamina D3 Zawiera witaminy Tiamina Zawiera witaminy Witamina A Zawiera witaminy Witamina B2 Zawiera witaminy Witamina E Waga produktu 4 kg Wiek zwierzęcia Dorosły Zawiera przeciwutleniac ZakuptoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 252 zł |
Royal Canin British Shorthair karma sucha dla kotów dorosłych rasy brytyjsSucha karma dla dorosłych kotów rasy British Shorthair. Karma została opracowana specjalnie dla kotów dorosłych powyżej 1 r... щеoku życia, rasy brytyjski krótkowłosy. Ze względu na mocną budowę ciała kotów brytyjskich, poziom białka w karmie został ustalony tak, aby zapewnić utrzymanie masy mięśniowej. Receptura została także wzbogacona o L-karnitynę, która umożliwia lepsze wykorzystanie rezerw tłuszczowych. Dodatek kwasów tłuszczowych omega 3 (EPA-DHA) sprzyja ochronie kości i struktur stawowych, pozwalając na zachowanie normalnego poziomu aktywności, bez odczuwania dyskomfortu. Ponadto specjalna kompozycja soli mineralnych wspomaga prawidłową pracę serca. Dzięki dodatkowi tauryny (aminokwas), kwasów tłuszczowych EPA i DHA oraz specjalnej kompozycji soli mineralnych, karma ROYAL CANIN® British Shorthair Adult wspomaga prawidłową pracę mięśnia sercowego. Unikalny kształt krokieta dostosowany jest do wielkości szczęk kotów brytyjskich krótkowłosych. Wielkość i wygięty kształt krokieta ułatwia chwytanie i zachęca do rozgryzania karmy, co sprzyja higienie jamy ustnej. Mając na uwadze preferencje żywieniowe kotów, karma ROYAL CANIN® British Shorthair Adult jest dostępna także w formie kawałków w smakowitym sosie. W przypadku żywienia karmą mokrą i suchą należy zapoznać się z tabelą dawkowania, aby dobrać odpowiednią porcję poszczególnych karm. Miskakarmy.plПоскаржитись | 246 zł |
Royal Canin British Shorthair Adult - 4 kgKot brytyjski krótkowłosy – kot domowy inny niż wszystkie. Ten potężny łowca o szlachetnych rysach urzeka spokojnym usposobie... щеniem i niekończącymi się pokładami cierpliwości. Oprócz krępej budowy ciała jego znakiem rozpoznawczym jest gęsta sierść i muskularna postura. Royal Canin British Shorthair Adult to karma sucha dopasowana specjalnie do potrzeb przedstawicieli tej rasy. Dzięki optymalnie zbilansowanej zawartości białka i wysokiej zawartości L-karnityny karma wspomaga idealne umięśnienie Twojego kota brytyjskiego krótkowłosego. Jednocześnie ważne składniki, takie jak glukozamina i chondroityna, przyczyniają się do zachowania przez zwierzę zdrowych i silnych kości i stawów – stosownie do masywnej budowy ciała. Kot brytyjski krótkowłosy wykazuje tendencje do zachorowania na dziedzicznie uwarunkowaną chorobę serca – kardiomiopatię przerostową, dlatego karma Royal Canin British Shorthair Adult dostarcza Twojemu kotu zbilansowaną ilość tauryny, przeciwutleniac Zooplus.plПоскаржитись | 149 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 135 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 84 zł
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 295 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 210 zł
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 103 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 19 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 79 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 27 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості корму для кішок Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg:
- Підходить також кішкам порід скоттиш-фолд, скоттиш-страйт
Модификації Royal Canin British Shorthair Adult
Ціни на Royal Canin British Shorthair Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin British Shorthair Adult 400 g | від 19 zł | 10 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 2 kg | від 79 zł | 23 пропозиції | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 4 kg | від 135 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin British Shorthair Adult 10 kg | від 179 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 135 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 126 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, кукурудза, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: тріска, спельта, овес, апельсин, сушені овочі і фрукти, вітаміни, суперпреміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 176 zł
сухий корм, 4.5 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: індичка, курка, овочі, качка, яйце, суперпреміум
від 185 zł
сухий корм, 4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 160 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 158 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 130 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 162 zł
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, яйця, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 148 zł
сухий корм, 3.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум