Корм для кішок Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg
Фото 7 |
Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla dorosłych kotów Royal Canin Mainecoon Adult 10 kg (3182550Sucha karma dla dorosłych kotów rasy Maine Coon powyżej 15 miesiąca życia. Zapewnia odpowiedni poziom energii, niezawodne wsp... щеarcie dla stawów i gorsetu mięśniowego. Zapobiega występowaniu problemów z układem sercowym. Utrzymuje równowagę układu moczowego, minimalizuje możliwość powstawania kamieni nerkowych. Dodatkowo dba o odżywienie skóry i sierści. Krokiety w kształcie sześcianu są dostosowane do dużych, kwadratowych szczęk i zachęcają do żucia przy jednoczesnym zachowaniu higieny jamy ustnej. Rozetka.plПоскаржитись | 342 zł |
Royal Canin Maine Coon Kitten 10 kgROYAL CANIN® Maine Coon Kitten to karma specjalnie opracowana z my?l? o wszystkich potrzebach ?ywieniowych koci?t. Karmienie... щеkociaka od pocz?tku warto?ciowym po?ywieniem pomo?e wesprze? jego zdrowie na d?u?sz? met?, gdy rozwija si? w doros?ego kota. Chocia? uk?ad trawienny Twojego kociaka jest w fazie rozwoju, nadal jest niedojrza?y. Dlatego Twoje kotki potrzebuj? jedzenia zawieraj?cego wysokiej jako?ci bia?ka, aby wspiera? i utrzymywa? zdrowe trawienie. ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten zawiera ?atwostrawne bia?ko znane jako L.I.P., a tak?e prebiotyki pomagaj?ce wesprze? flor? jelitow? Twojego kotka. Wraz z rozwojem Twojego ma?ego maine coona rozwijaj? si? równie? jego naturalne mechanizmy obronne organizmu. Antyoksydanty (takie jak witamina E) pomagaj? wesprze? naturaln? odporno?? organizmu podczas okresu wzrostu kotka. Aby sprosta? indywidualnym preferencjom ka?dego kota, ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten dost?pna jest równie? jako mokra karma w pysznym sosie. Je?li rozwa?asz mieszane ?ywienie swojego pupila, po prostu post?puj zgodnie z naszym przewodnikiem dotycz?cym karmienia, aby zapewni? swojemu kotu optymaln? ilo?? zarówno suchej, jak i mokrej karmy. Proshop.plПоскаржитись | 417 zł |
Royal Canin Maine Coon Kitten karma sucha dla kociąt, do 15 miesiąca, rasySucha karma dla kociąt rasy Maine Coon. ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten to karma opracowana specjalnie dla kociąt rasy maine c... щеoon – do 15 miesiąca życia. Odpowiednio dostosowana dieta dba o prawidłowy rozwój kocięcia przez cały okres wzrostu. Układ pokarmowy kocięcia cały czas się rozwija. Dla prawidłowego przebiegu trawienia ważne są białka wysokiej jakości. Karma ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten zawiera wysokostrawne białka L.I.P. oraz prebiotyki sprzyjające równowadze flory bakteryjnej jelit. Układ immunologiczny rozwija się przez cały okres wzrostu. Opatentowany kompleks współdziałający Miskakarmy.plПоскаржитись | 589 zł |
Royal Canin Maine Coon Kitten - 10 kgMaine Coon - łagodny olbrzym. Imponująca sylwetka, wspaniałe mięśnie i gęsta, jedwabista sierść sprawiają, że koty Maine Coon... щеjuż na pierwszy rzut oka pozostawiają niezapomniane wrażenie siły i energii. Tego największego pośród rasowych kotów nie sposób porównać z żadnym innym. Jednak wygląd "dzikiego kota" idzie w parze z niezwykle łagodnym i przyjacielskim charakterem. Kocięta tej rasy potrzebują optymalnej, specjalnie dostosowanej diety, która umożliwi im najlepszy start w dorosłe życie. Z powodu ich znacznej docelowej wielkości i typowej dla tej rasy pokaźnej postury, wzrost kociąt rasy Maine Coon przebiega przez dłuższy okres czasu w porównaniu do kociąt innych ras. Karma Royal Canin Maine Coon Kitten została specjalnie dopasowana do potrzeb kociąt tej rasy. Poprzez odżywianie ich karmą bogatą w składniki odżywcze, już od samego początku przyczyniasz się do długotrwałego wspierania zdrowia Twojego kota. Kompleks antyoksydantów z witaminą E wpływa pozytywnie na system immunologiczny i naturalne siły odpornościowe. Co więcej, karma ta zawiera odpowiednio dopasowaną zawartość energetyczną oraz ilość białek. Precyzyjnie dobrane witaminy (łącznie z witaminą D) oraz składniki mineralne zapewniają harmonijny wzrost kości i stawów. Układ trawienny kociąt znajduje się w fazie rozwoju, dlatego ważne jest, aby dostarczać kotu dobrze przyswajalnych białek. Karma Royal Canin Maine Coon Kitten zaopatruje Twojego ulubieńca w wartościowe proteiny L.I.P., które odznaczają się szczególnie dobrą strawnością, a zawarte w karmie prebiotyki troszczą się o utrzymanie flory bakteryjnej jelit w równowadze. Royal Canin Maine Coon Kitten w skrócie: Kompletna karma sucha dla kociąt rasy Maine Coon w wieku 2 - 15 miesięcy Prawidłowy przebieg wzrostu Specjalny kompleks antyoksydantów troszczy się o zdrowie układu odpornościowego Zooplus.plПоскаржитись | 345 zł |
ROYAL CANIN Maine Coon Kitten 10 kgDlaczego kocięta rasy mainkun powinny dostawać specjalną karmę? Dla kociąt rasy mainkun faza wzrostu to czas wielkich zmia... щеn i nowych doświadczeń. Podczas gdy układ odpornościowy jest na wczesnym etapie rozwoju, ważne jest zaspokojenie potrzeb żywieniowych kociaka. Karma ROYAL CANIN Maine Coon Kitten to karma dostosowana specjalnie do potrzeb kociąt tej rasy. Dzięki zastosowaniu odżywczej diety od samego początku, przyczyniasz się do długoterminoweg Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 328 zł |
ще 15 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 100 zł
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 281 zł
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 97 zł
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 29 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 404 zł
сухий корм, 10 кг, порода: перська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: мейн-кун, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, білки, суперпреміум
від 81 zł
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 215 zł
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 38 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 21 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 73 zł
сухий корм, 2 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 289 zł
сухий корм, 10 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 89 zł
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 190 zł
сухий корм, 4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 85 zł
сухий корм, 2 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для суглобів, в составе: птиця, кукурудза, рис, тваринні жири, пшениця, клітковина, суперпреміум
від 313 zł
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 290 zł
сухий корм, 10 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Maine Coon Adult
Ціни на Royal Canin Maine Coon Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maine Coon Adult 400 g | від 20 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Maine Coon Adult 2 kg | від 83 zł | 9 пропозицій | ||
Royal Canin Maine Coon Adult 4 kg | від 146 zł | 11 пропозицій | ||
Royal Canin Maine Coon Adult 10 kg | від 281 zł | 20 пропозицій | ||
Royal Canin Maine Coon Adult 12 kg | від 295 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 295 zł
сухий корм, 12 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 277 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо риби, протеїни, м'ясо птиці, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 441 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, яйця, печінка курки, оселедець, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 441 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: лосось, рис, борошно з морської риби, білок птиці, кукурудза, жир, суперпреміум
від 252 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 453 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо ягня, м'ясо птиці, злаки, риба, яйця, суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 234 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, борошно, кукурудза, пшениця, жир, рис, ячмінь, овес, вітаміни, суперпреміум
від 292 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 254 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 9 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум