Корм для кішок Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg
Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Hair & Skin Care 10 kg (8251293/1141Sucha karma dla dorosłych kotów dla utrzymania zdrowej skóry i sierści. Pełni funkcję barierową, chroniąc przed zewnętrznymi... щеzanieczyszczeni Rozetka.plПоскаржитись | 349 zł |
Royal Canin Hair & Skin Care 10kg | 453 zł |
Royal Canin Hair&Skin Care karma sucha dla kota - zdrowa skóra i sierść 10Royal Canin Hair&Skin Care karma sucha dla dorosłych kotów - zdrowa skóra i sierść 10kg
- Sierść Twojego kota jest w... щеzłym stanie? Komórki skóry podlegają stałej odnowie, stąd ich wysokie zapotrzebowanie na składniki pokarmowe. Niektóre koty mają wrażliwą skórę, co objawia się złym stanem sierści. Odpowiedni bilans składników pokarmowych, może wspierać prawidłowe funkcjonowanie skóry.
- Sierść staje się wyraźnie bardziej lśniąca po 21 dniach* podawania kotu wyłącznie karmy Hair and Skin Care. *Badanie wewnętrzne Royal Canin.
- Receptura wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego u dorosłych kotów, dzięki odpowiedniej koncentracji soli mineralnych.
Zalety:
- Utrzymanie zdrowej skóry i lśniącej sierści.
- Doskonale zbilansowana receptura
- Udowodniona skuteczność
- Zdrowie układu moczowego
Karma ROYAL CANIN® Hair & Skin Care zawiera unikalny kompleks składników odżywczych, sprzyjający wzmocnieniu bariery skórnej. Wysokiej jakości białka, w tym specyficzne aminokwasy, wspomagają wzrost włosa i odnowę skóry.
Karma zawiera także kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6, mające korzystny wpływ na zdrowie skóry i stan sierści. Olej sojowy i z ogórecznika (bogaty w kwas gamma-linolenow zoo24.plПоскаржитись | 340 zł |
ROYAL CANIN Hair&Skin Care karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierśćROYAL CANIN Hair&Skin Care karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierść i zdrowa skóra. Karma zawiera kwasy tłuszczowe ome... щеga 3 i omega 6, mające korzystny wpływ na zdrowie skóry i stan sierści. Olej sojowy i z ogórecznika (bogaty w kwas gamma-linolenow Miskakarmy.plПоскаржитись | 534 zł |
Royal Canin Hair & Skin Care - 10 kgSierść jest zwierciadłem zdrowia kota. Zmiany w połysku, gęstości i kolorze mogą być oznakami niedoborów w diecie. Suchej sie... щеrści często towarzyszy łupież. Niedostateczna podaż niektórych składników odżywczych może prowadzić do wypadania włosów, opóźnionego linienia i utraty koloru. Karma Royal Canin Hair Skin Care została specjalnie opracowana, aby wspierać pielęgnację skóry i sierści kota. Ważne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, w tym GLA, EPA i DHA, mogą przyczynić się do lśniącej sierści. Jednocześnie specjalny koktajl witaminowy w tej formule może wspierać normalną funkcję barierową skóry, która chroni kota przed wpływami środowiska. Royal Canin Hair Skin Care ma udowodnione działanie*: ponad 90% właścicieli kotów zauważyło dobrą jakość skóry i sierści już po 3 tygodniach podawania tej karmy (*badanie wewnętrzne Royal Canin). Royal Canin Hair Skin Care w skrócie: Pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych kotów. Ekskluzywny kompleks składników odżywczych: specjalna formuła wspierająca skórę i sierść. Idealne pożywienie: specjalny rozmiar krokietów zachęca do intensywnego żucia, a tym samym może sprzyjać higienie zębów i jamy ustnej. Udowodnione rezultaty: już po 3 tygodniach (badanie wewnętrzne Royal Canin). Lśniąca sierść: soja, ogórecznik i oleje rybne dostarczają kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Normalna funkcja bariery skórnej: wyselekcjonowan Zooplus.plПоскаржитись | 315 zł |
ще 9 пропозицій
Серія Royal Canin Health Nutrition (для здоров'я)Порівняти в таблиці →
від 69 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 87 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для імунної системи, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 7 років, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 70 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 120 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: протеїни, рис, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 370 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: протеїни, злаки, рис, м'ясо птиці, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 137 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 6 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, вагітним, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, молоко і молочні субпродукти, суперпреміум
від 20 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 302 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 18 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 56 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: літнім, призначення: повсякденний, для суглобів, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, суперпреміум
від 7 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, риба і рибні субпродукти, злаки, суперпреміум
від 147 zł
сухий корм, 4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
Модификації Royal Canin Hair and Skin Care
Ціни на Royal Canin Hair and Skin Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Hair and Skin Care 400 g | від 26 zł | 13 пропозицій | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 2 kg | від 86 zł | 16 пропозицій | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 4 kg | від 160 zł | 12 пропозицій | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg | від 277 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 441 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, яйця, печінка курки, оселедець, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 441 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: лосось, рис, борошно з морської риби, білок птиці, кукурудза, жир, суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 10 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо риби, протеїни, м'ясо птиці, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 453 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, гіпоалергенний, для вибагливих, для нирок, в составе: м'ясо ягня, м'ясо птиці, злаки, риба, яйця, суперпреміум
від 250 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для вибагливих, в составе: злаки, м'ясо птиці, рис, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 234 zł
сухий корм, 7 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, борошно, кукурудза, пшениця, жир, рис, ячмінь, овес, вітаміни, суперпреміум
від 302 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: злаки, протеїни, м'ясо птиці, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 280 zł
сухий корм, 9 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 260 zł
сухий корм, 8 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 330 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 198 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 304 zł
сухий корм, 9 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум