Karma dla kotów Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg
Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla kotów Royal Canin Hair & Skin Care 10 kg (8251293/1141Sucha karma dla dorosłych kotów dla utrzymania zdrowej skóry i sierści. Pełni funkcję barierową, chroniąc przed zewnętrznymi... więcejzanieczyszczeni Rozetka.plZłóż skargę | 349 zł |
ROYAL CANIN Hair&Skin Care karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierśćROYAL CANIN Hair&Skin Care karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierść i zdrowa skóra. Karma zawiera kwasy tłuszczowe ome... więcejga 3 i omega 6, mające korzystny wpływ na zdrowie skóry i stan sierści. Olej sojowy i z ogórecznika (bogaty w kwas gamma-linolenow Miskakarmy.plZłóż skargę | 534 zł |
Royal Canin Hair & Skin Care - 10 kgSierść jest zwierciadłem zdrowia kota. Zmiany w połysku, gęstości i kolorze mogą być oznakami niedoborów w diecie. Suchej sie... więcejrści często towarzyszy łupież. Niedostateczna podaż niektórych składników odżywczych może prowadzić do wypadania włosów, opóźnionego linienia i utraty koloru. Karma Royal Canin Hair Skin Care została specjalnie opracowana, aby wspierać pielęgnację skóry i sierści kota. Ważne kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, w tym GLA, EPA i DHA, mogą przyczynić się do lśniącej sierści. Jednocześnie specjalny koktajl witaminowy w tej formule może wspierać normalną funkcję barierową skóry, która chroni kota przed wpływami środowiska. Royal Canin Hair Skin Care ma udowodnione działanie*: ponad 90% właścicieli kotów zauważyło dobrą jakość skóry i sierści już po 3 tygodniach podawania tej karmy (*badanie wewnętrzne Royal Canin). Royal Canin Hair Skin Care w skrócie: Pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych kotów. Ekskluzywny kompleks składników odżywczych: specjalna formuła wspierająca skórę i sierść. Idealne pożywienie: specjalny rozmiar krokietów zachęca do intensywnego żucia, a tym samym może sprzyjać higienie zębów i jamy ustnej. Udowodnione rezultaty: już po 3 tygodniach (badanie wewnętrzne Royal Canin). Lśniąca sierść: soja, ogórecznik i oleje rybne dostarczają kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6. Normalna funkcja bariery skórnej: wyselekcjonowan Zooplus.plZłóż skargę | 315 zł |
Royal Canin Hair&Skin Care karma sucha dla kotów dorosłych, lśniąca sierść | 377 zł |
Royal Canin FCN Hair&Skin Care - sucha karma dla kota dorosłego - 10 kgAkces-markt.pl Złóż skargę | 395 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Royal Canin Health Nutrition (dla zdrownia)Porównaj w tabeli →
od 69 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 21 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 59 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 120 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: białka, ryż, zboża, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 380 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na stawy, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, drób, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, v sostave: mięso i podroby, zboża, mleko i podroby mleczne, super premium
od 130 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 155 zł
sucha karma, 4 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 86 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na otyłość, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso i podroby, zboża, ekstrakty białkowe, super premium
Modyfikacje Royal Canin Hair and Skin Care
Ceny na Royal Canin Hair and Skin Care |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Hair and Skin Care 400 g | od 27 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 2 kg | od 86 zł | 10 oferty | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 4 kg | od 160 zł | 9 oferty | ||
Royal Canin Hair and Skin Care 10 kg | od 277 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 441 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: drób, zboża, jajka, wątróbka drobiowa, śledź, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 441 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: łosoś, ryż, mączka z ryb morskich, białko drobiowe, kukurydza, tłuszcz, super premium
od 242 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, mięso rybne, białka, drób, warzywa, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 453 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: jagnięcina, drób, zboża, ryby, jajka, super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na otyłość, dla wybrednych, v sostave: zboża, drób, ryż, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 234 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kurczak, mąka, kukurydza, pszenica, tłuszcz, ryż, jęczmień, owies, witaminy, super premium
od 292 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: zboża, białka, drób, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 280 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 254 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 320 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: drób, zboża, ryż, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 198 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 304 zł
sucha karma, 9 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium